Decyzja dnia

Moja mama twierdzi, że jestem ŁATWA. Ma prawo tak mówić? Kaśka

Zawsze byłam nieśmiała. O chłopaku mogłam sobie tylko pomarzyć, bo nie miałam odwagi się do żadnego odezwać. A jak odzywał się chłopak, to ja paliłam się ze wstydu. Dlatego do niedawna nie miałam nikogo bliskiego. Niedawno to wszystko się zmieniło, bo zaczęłam studia, poznałam nowych ludzi i bardzo się otworzyłam. Tak bardzo, że pewnego pięknego dnia przyprowadziłam do domu Darka.

Rodzice nie mogli uwierzyć. Przedstawiłam go jako MOJEGO CHŁOPAKA. Cudem mi to przeszło przez gardło, ale byłam z siebie dumna. Wreszcie nie jestem ostatnią samotną osobą i nikt mnie nie będzie pytał, co się ze mną dzieje. Potem to się jakoś rozleciało i zostałam sama.

Wiedziałam już, że długo nie wytrzymam i chcę się z kimś związać. Tak trafiłam na Krzyśka, którego moi rodzice też poznali.

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (10)
ocena
4.6/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-27 10:53:58

Odnoszę wrażenie, że szukasz kogoś tylko, żeby z kimś być. Chcesz udowodnić sobie, rodzicom, znajomym, że się zmieniłaś. Nie przyprowadzaj ich tak szybko, bo rodzice głupieją jak co chwilę widzą Cię z kimś innym.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-29 16:42:57

Proste- przestań rodzicom przedstawiać każdego faceta z którym akurat się spotykasz- zarezerwuj to dla tych, z którymi łączy Cię coś trwalszego. Nic niby złego nie robisz, ale się nie dziw że rodzice są trochę w szoku gdy co pare tygodni przedstawiasz im nową sympatię

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-29 12:13:10

nie jesteś łatwa tylko głupia. przyprowadzasz chlopaków tylko o to ,żeby cos pokazać udowodnić. Od ciebie jasno bije przekaz " patrzcie , zmieniłam się , zobaczcie jak mi teraz wspaniale sie zyję" .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-29 11:11:10

A po co przedstawiasz każdego chłopaka swoim rodzicom? Do domu przyprowadza się faceta, z którym wiążesz przyszłość, do którego już jesteś przekonana. Ja miałam 3 partnerów i moi rodzice poznali tylko pierwszego, ale tylko dlatego, że robiłam imprezę i po prostu przyszli wszyscy moi znajomi. Teraz jestem w kilkuletnim związku i moi rodzice nie poznali jeszcze mojego faceta. Uważam, że rodzinę można poznać dopiero po zaręczynach, kiedy wiadomo, że coś z tego będzie. Może ci twoi faceci się wystraszyli jak tak od razu ich do rodziców przyprowadzasz?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-29 16:01:20

kilka lat zwiasku i nie przestawiłaś go rodzicą i może jego rodzinę też nie znasz widocznie nie traktujesz go powaznie a jak on nie chce poznac twojej rodziny to tez widocznie woli wolny zwiazek. Cóż skoro tak chcesz to twoja sprawa

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-11-29 23:10:49

zwiąsku? rodzicą? wróć do szkoły analfabetko

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-29 08:45:58

Nic złego nie robisz ale zdecydowanie za wcześnie przyprowadzałaś swoich chłopaków do domu i przedstawiałaś swoim rodzicom jak swoją drugą połówkę, trzeba było dłużej poczekać i w razie szybkiego rozstania np. po 2 tyg. rodzice nawet by nie wiedzieli że miałaś przez te 2 tyg. nowego chłopaka. Następnym razem dłużej poczekaj z przyprowadzaniem faceta do domu rodziców :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-29 08:36:12

Jak szukasz kogoś na siłę i każdego napotkanego przyprowadzasz do domu to się nie dziw... Rodzice już nie ogarniają.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-29 08:28:00

głupio zrobiłaś że przyprowadzałaś chlopaków do domu zanim to było coś faktycznie na serio. ale oprocz tego no normalne że na początku trzeba wyrobić sobie trochę doświadczenia w związkach, z każdym będziesz coraz bliżej tego idealna "na zawsze"

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-29 06:56:08

trochę nie ogarniam- serio przyprowadzasz chłopaków do domu po 2 tygodniach związku? Ja z tym czekałam kilka miesięcy, jak przyszedł czas. Jeśli związek rozlatywał się wcześniej to moi rodzice nie poznawali "zięcia".

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1