Decyzja dnia

Mój facet jest dwa razy starszy ode mnie. Przedstawić go rodzicom? Ewelina, 24 l.

Dziewczyny, poradźcie mi, jak sobie poradzić z tą sytuacją... Myślałam, że będę w stanie się odkochać, zapomnieć o nim i poszukać sobie „normalnego” chłopaka, ale tak się nie da. Zakochałam się w facecie po pięćdziesiątce. Dzieli nas ponad 20 lat, ale łączy tak wiele! Poznałam go na weselu przyjaciółki. Myślałam, że ma max. 35 lat, a tu taka niespodzianka... Przetańczyliśmy razem całą imprezę, rozmawialiśmy, rozśmieszał mnie do łez. To było świetne. Zadzwonił kolejnego dnia, dzwonił też potem.

A ja chętnie z nim rozmawiałam, bo chyba nigdy nie miałam z nikim takiego fajnego kontaktu. Nie musiałam niczego udawać, wysilać się i wymyślać... Zaczęliśmy się spotykać i dowiedziałam się o nim trochę więcej. Rozwiódł się kilka lat temu, pod koniec roku skończy 50 lat, nie ma dzieci... Przynajmniej tyle. Humor trochę mi się popsuł, ale zrozumiałam, że to nie ma znaczenia. Zakochałam się w nim, tak po prostu. Te wszystkie szczegóły nie mają znaczenia.

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-29 18:07:55

Ja mam chłopaka 10 lat starszego i czasem zastanawiam się czy to nie za dużo. On jest przed 40. Czy to nie za późno na ślub i dzieci? Co o tym sądzicie?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-29 11:32:07

Taakie szczegóły owszem, mają znaczenie :D w związku wsyztsko ma znaczenie, najmniejsze znaczenie ma to czy jesteś zakochana czy nie, bo za jakiś czas z pewnością czy przejdzie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-29 11:32:37

ci przejdzie*

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-29 08:55:25

Pomyśl sobie co to będzie np za 20 lat. Ty będziesz mieć 44 a on 74. Jeśli jakimś cudem uda Wam się mieć dzieci to on będzie dla nich bardziej jak dziadek i prawdopodobnie nie dożyje ich ślubu. Nie marnuj sobie życia, wiem że miłość ale czy to jest warte? Czy nie obudzisz się za np. 15 lat i stwierdzisz że zmarnowałaś sobie młodość? co innego jakby był starszy o max 12 lat ale nie prawie dwa razy. Twoi rodzice na pewno będą załamani. Kiedy Ty jako np 30 latka będziesz miała jeszcze mnóstwo sił i zapału to on będzie miał już ich coraz mniej, seks z czasem może stać się gorszy, kiedy Ty jako że jesteś jeszcze młoda będziesz chciała korzystać z życia, wyjść do kina, klubu czy coś to jemu się już nie będzie chciało. Do tego dochodzi też różnica pokoleń. Na wiele rzeczy pewnie macie lub będziecie mieć różne poglądy (inaczej na świat patrzy 20-latka a inaczej 50-latek). Lepiej się zastanów ale mimo wszystko życzę Ci szczęścia :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1