Decyzja dnia

Mój chłopak pocałował inną. Czy to oznacza, że już zawsze będzie mnie zdradzał? Kamila

Od dłuższego czasu (7 miesięcy) jestem z mężczyzną mojego życia. A przynajmniej tak mi się wydawało do tej pory. Jakiś czas temu byliśmy na imprezie. Oboje wypiliśmy o wiele więcej niż powinniśmy. Wtedy to przyłapałam go na całowaniu się z inną dziewczyną. Wiedziałam w jakim byliśmy stanie, więc z rozmową na ten temat zaczekałam do następnego dnia.

Widziałam jak jest mu przykro, wstyd i głupio z tego powodu, jednak to nic w porównaniu z tym, co ja czułam. On należy do osób skrytych i nieśmiałych, więc kiedy przychodzi do takich rozmów, to bardzo ciężko się z nim dogadać, więc zdziwiłam się, że w tym momencie był taki wylewny i odpowiadał na wszystkie moje pytania. Powiedział, że na moim miejscu dałby liścia i zapomniał o takim idiocie. Jednak to nie jest takie proste. 

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-23 10:11:54

Ten list już był. No ale...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-23 08:52:15

Daj mu popalić nie odzywaj się kilka dni i ignoruj niech pomyśli że rozwazasz rozstanie i trochę pocierpi a potem się pogódźcie. Nie zostawiaj go ale karę powinien ponieść żeby nie było powtórki

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-23 01:29:33

to w końcu mu wybaczysz czy nie zapomnisz? bo co innego to pamięć historyczna i wybaczenie wrogom :P a co innego, kiedy się męczysz w związku bo niby wybaczyłaś a cały czas myślisz o tym co cie zraniło.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-23 00:14:18

Zdradził Cię, od Ciebie zależy czy chcesz dalej być w takim związku. Mi jednak podpadło takie tłumaczenie - zwykle, kiedy ktoś mówi "ja bym się rzucił na Twoim miejscu, nie jestem Ciebie wart" itp, zwykle liczą na rozstanie, bo już mają kogoś na oku.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1