Decyzja dnia

Koleżanka chce mi oddać stare ciuchy. Wziąć je i nosić? Marta, 18 l.

Nie przelewa mi się w życiu, a jak każda dziewczyna chciałabym jakoś wyglądać. Na to niestety mnie nie stać i dlatego ciągle chodzę w tym samym. Mam może 2 dobre pary spodni, jedną sukienkę (zakładam ją na każdą ważniejszą okazję), jedną parę szpilek, jakieś t-shirty, kilka bluzek, 2 swetry i tyle. Do tego najtańsze trampki. Wiem, że nie jestem modna i raczej nigdy nie będę. Muszę naprawdę beznadziejnie wyglądać, skoro ktoś mi zaoferował pomoc w tym temacie... Trochę mi wstyd.

Mam kilka dobrych koleżanek, które nie dają mi odczuć, że jestem od nich gorsza. Jedna pochodzi z zupełnie innego świata. Tata zarabia tak dobrze, że jej mama zajmuje się tylko domem, na wszystko im starcza, wymieniają samochody, jeżdżą na wakacje. Zazdroszczę jej czasami. To bogactwo widać też po tym, co nosi. Może nie chwali się markami, ale to są bardzo porządne i ładne rzeczy. Chce mi oddać kilka z nich.

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Olka
(Ocena: 5)
2017-04-22 18:24:42

Moim zdaniem, bierz ! Ale nie na zasadzie: wybierz sobie co chcesz, tylko niech koleżanka odłoży ciuchy, które jej już nie pasują. I ty je przejrzyj, albo u niej, albo na spokojnie u siebie - to co ci przypasuje weźmiesz sobie, a co nie - oddasz jej z powrotem, niech już zrobi z tym co chce :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-20 20:54:46

My się z przyjaciółką wymieniamy ciuchami - i jak widzę, ze nosi to co jej oddałam to mi miło zwyczajnie :D z tym, że ona jest ode mnie z 10 cm niższa więc to co ja jej oddam ona może nosić, a to co ona mi daje często okazuje się, że niby spoko ale za krótkie czy coś. Eh :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-20 10:39:28

może przestań tyle rozkminiać i po prostu weź te rzeczy ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-20 08:22:42

Twoja koleżanka i tak i tak pozbędzie się tych rzeczy, ja sama pozbywam się rzeczy i jest mi miło, jak nosi je ktoś znajomy, a nie jak wrzucam to do kontenera i nie wiem co dalej, a nie zdziwię się, że te ciuchy idą do ciuchlanda i ktoś jeszcze na osobie jak ja, czy twoja koleżanka się bogaci.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ja :)
(Ocena: 5)
2017-04-20 00:53:13

mam przyjaciolke w podobnej sytuacja jak Twoja :) zawsze oddaje jej mase rzeczy ktorych nie nosze itp, ona nie ma z tego powodu kompleksow ani nie czuje sie gorsza, bo i niby dlaczego mialaby sie tak czuc, takze obie strony zadowolone ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1