Decyzja dnia

Jestem w związku z zajętym i dzieciatym facetem. Czy to się może udać? Iza, 17 l.

Często staram się odpowiadać na listy innych czytelniczek mając na celu pomoc im. Dzisiaj to ja chciałabym zaczerpnąć pomocy od Was. Jestem Iza i mam 17 lat. Od czterech miesięcy spotykam się z mężczyzną, który ma 29 lat i dziewczynę, z dzieckiem na karku. Latał za mną jak głupi, mówił że tak bardzo mu na mnie zależy, że czuje się ze mną znakomicie. Równocześnie ubliżał swojej dziewczynie, mówił, że to co kiedyś do niej czuł… wygasło. 

Uwierzyłam w jego słowa. Zakochałam się i dziś czuję się okropnie. Patrycja dowiedziała się o naszych spotkaniach, w bardzo głupi sposób… mianowicie przeczytała jego sms-a skierowanego w moją stronę, w którym wyznał mi miłość. Od tamtej pory przechodzę piekło. Wypisuje do mnie sms-y, chce się ze mną spotkać w celu wyjaśnienia sobie zaistniałej sytuacji.

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (9)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-23 19:32:56

Żałosna sz ma ta. Do nauki gówniaro!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-04 10:42:21

Przechodzisz pieklo? A czego sie spodziewalas, dzieciaku? :D Dobrze ci tak! Moze sie czegos nauczysz.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-03 22:02:29

Weź się dziecko za naukę do matury, a nie dajesz dupy jakiemuś frajerowi. Nie ma w szkole fajnych chłopaków?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-03 14:35:08

w zyciu bym nie chciała wychowywać czyiś bachorów. Za rok matura, możesz wyjechać na erasmusa, za granice. Naprawde wolisz być bezpłatna opiekunka? bo tylko do tego i seksu jesteś potrzebna tatusiowi!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Mężatka
(Ocena: 5)
2017-08-03 12:36:57

Moje doświadczenie

Poznaliśmy się kiedy ja miałam 17 lat, on miał wtedy 32. Przez rok byliśmy po prostu przyjaciółmi, on wypierał się że nie wejdzie w żaden związek, jestem wspaniała ale za młoda. Kiedy już miałam 19 lat podjęłam decyzję o studiach w Wielkiej Brytanii i mu o tym powiedziałam. Oświadczył mi się i powiedział, że jeśli to ostateczna decyzja to może polecieć ze mną - mógł sobie na to pozwolić. Wydawało mi się że to typ "ruchacza", a tu proszę. Nie kochaliśmy się wcześniej, a on wychodził z założenia że trzeba się "wypróbować". Mi oświadczył się w ciemno i polecieliśmy do Anglii :) Po kolejnym roku wzięliśmy ślub w Polsce, ale wróciliśmy do Anglii. On chciał mieć już dzieci, a na szczęście studia w UK pozostawiają dużo czasu wolnego, więc spokojnie połączyłam macierzyństwo z studiami. Mam 23 lata, skończone studia na poziomie "major", pracuję w zawodzie i oboje opiekujemy się synkiem. Cały czas mam wsparcie rodziców, ale też dużo szczęścia. Mając 17lat nie pchaj się w związek gdzie starszy partner mało zarabia... wiem że to okrutne, ale po prostu on nie wyrobi utrzymywać dodatkowej osoby. A dla złośliwców... 30latek może mieć o czym rozmawiać z 17latką :) On to jeszcze nie próchno, a ona wcale nie musi mieć w głowie dyskotek i zabawy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-03 22:04:06

Urzekła nie twoja historia.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-03 09:24:33

Serio? Prawie 30 letni chłop latający za dziewczyną która nawet pełnoletnia nie jest? To już jest jakiś rodzaj "pedofilii", bo o czym dorosły chłop miałby gadać z dziewczyną która nawet szkoły jeszcze nie skończyła... Brzydko mówiąc chce "popykać" młode ciałko i tyle. Dziewczyno, po co się pchasz w takie rzeczy? Mało to chłopaków twoim wieku? Nie rób z siebie już za młodu dz*wki która się spotyka z zajętymi, miej w sobie choć odrobinę "kobiecej solidarności". Naprawdę chcesz na starcie psuć sobie reputacje przez jakiegoś miernego fagasa?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-03 07:08:11

Jesteś jeszcze bardzo bardzo młoda, ja byłam no cóż 7 lat starsza kiedy wpakowałam się w podobny związek, może różnica wieku nie była tak drastyczna jak u Was, ale ja 24 on 32. Też miał dziecko, niby kochał, poznałam jego dziecko, ale tak naprawdę manipulantem był strasznym. Jego eks (a może inna koleżanka, która podawała się za eks) wydzwaniała do mnie, że ona sobie nie życzy mojej osoby w życiu jej dziecka i inne takie, przeżyłam emocjonalny rollercoster, a do tego jak odchodził, to jeszcze mnie okradł. Nie mówię, że u Ciebie będzie tak samo, ale na pewno to co przeżyjesz to będzie niczym przejechanie przez jakiś czołg. Skup się na Sobie, swojej edukacji, potrzebach, a fajny facet, który na Ciebie zasługuje, prędzej czy później sam się znajdzie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-03 01:53:10

rzuć go. jesteś za młoda na takie chore zobowiązania, a Tobie zrobi za jakiś czas dokładnie to samo, co swojej byłej (obecnej?) dziewczynie. okropny, wykorzystujący Twoją naiwność człowiek. masz tylko 17 lat, sama ledwo przestałaś być dzieckiem, a Twój facet to nie jest normalny człowiek i to nie jest zdrowa relacja.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1