Decyzja dnia

Czy związek z chłopakiem ładniejszym ode mnie może się udać? Klaudia

Mam ogromne szczęście, że mogę być z moim chłopakiem. Nigdy mi na tym nie zależało, ale teraz zaczyna mi się podobać, że wszystkie dziewczyny mi go zazdroszczą. Nie jestem raczej brzydką dziewczyną, ale przy nim mogę się schować. Jest po prostu idealny. Wysoki brunet, męska twarz, sportowa sylwetka, zgrabny, bialutkie zęby i mogłabym tak wymieniać długo. Do tego jest inteligentny, zabawny, odpowiedzialny, słowny i wierny. Nie piszę tego, żeby mu się przypodobać, bo raczej tego nie przeczyta. Po prostu tak go widzę.

Sama jestem nie najwyższa, mojemu ciału trochę brakuje do bycia fit, na twarzy wciąż pojawia się trądzik i przebarwienia, muszę często depilować nogi i ręce, włosy wypadają mi garściami, nigdy nie mogę nad nimi zapanować. W tym przypadku też mogę długo wymieniać. Jestem bardzo szczęśliwa w tym związku, ale coraz częściej myślę, że do niego nie pasuję. Charaktery mamy podobne, ale jak ja przy nim wyglądam? Chyba jak brzydsza siostra.

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (4)
ocena
4.8/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-24 01:52:47

A dlaczego nie miałby się udać ? Jeśli z tobą jest to znaczy, że zależy mu na tobie i chce z tobą być bo jesteś dla niego wyjątkowa. W ogóle skąd przypuszczenie że jesteś brzydsza od niego ? A może masz niską samoocenę i kompleksy i nie akceptujesz siebie, dlatego wydaje ci się że jesteś brzydsza. Tak naprawdę to nie ma brzydkich kobiet, są tylko zaniedbane,także może popracuj nad swoim wyglądem aby podnieść swoją pewność siebie i atrakcyjność. Idź do kosmetyczki, zrób makijaż, idź do fryzjera i zrób jakąś fryzurę, depiluj się regularnie albo idź na laser jak często musisz się depilować itp. Powodzenia.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-21 19:53:14

Jeżeli związek z ladniejsza dziewczyna od chłopaka może, się udac, to i na odwrot, tez działa.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
anonim
(Ocena: 4)
2017-07-21 09:37:32

Z Twojego opisu wynika że całkiem fajny z niego facet, sama piszesz że traktuje Cię dobrze i nie wywyższa się, więc skąd podejrzenia że chce błyszczeć przy Tobie? Może trochę wiecej wiary w siebie? Pielęgnuj to co was łączy, dbaj o niego i o wasze relacje bo jeśli jest mądrym dojrzałym facetem to nie zostawi Cię , zresztą to Ty sobie niepotrzebnie wkręcasz takie rzeczy. Pamiętaj że to nie wygląd jest najważniejszy a Ty podobasz mu się taka jaka jesteś skoro z Tobą jest, głowa do góry!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-21 00:28:45

Oczywiście że tak. Tylko że w tym związku to ty robisz za bestię.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1