Decyzja dnia

Czy związek bez seksu może się udać? P., 21 l.

Mam 21 lat i według statystyk powinnam już od kilku lat regularnie uprawiać seks... Nie mówię, że jestem dziewicą, ale moje doświadczenia w tym temacie można policzyć na palcach jednej ręki. Nigdy to nie wyszło ode mnie, bo zawsze jestem nakłaniana przez chłopaków. Niestety, żaden długo ze mną nie wytrzymuje i nic z tym nie potrafię zrobić. Dwa razy bardzo się zakochałam i bardzo chciałam stworzyć normalny związek, ale mnie interesuje przebywanie ze sobą, wspólne chwile, wyjazdy, zabawa. Seksu praktycznie nie potrzebuję.

Chyba nigdy nie czułam czegoś takiego jak pożądanie albo podniecenie. Nie było takiego momentu, że chciałam rzucić się na chłopaka i pójść z nim do łóżka. Nawet jak kocham, to bez podtekstu seksualnego. Lubię się całować, przytulać, ale nigdy nie nabieram ochoty na coś więcej. Ciekawa jestem, czy tylko ja jestem taka dziwna. Może powinnam się leczyć?

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (3)
ocena
3.7/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

:)
(Ocena: 5)
2018-06-11 23:40:01

Mam tak samo :P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-07 07:13:45

Powiem tak na początku, jak byłam w twoim wieku na seksie szczególnie mi nie zależało, jednak wraz z wiekiem świadomością swojego ciała, coraz bardziej zaczął mnie interesować, a przy moim mężu to już w ogóle naprawdę przekonałam się, jak seks może być przyjemny, może to kwestia czasu i właściwej osoby przy Sobie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2018-06-06 23:04:24

powinnas sie leczyc..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1