Decyzja dnia

Czy związać się z chłopakiem, który tak wygląda? Beata, 18 l.

Mam 18 lat, w przyszłym roku zdaję maturę. Niektórym wydaje się, że dziewczyny w tym wieku lecą tylko na przystojnych, umięśnionych chłopaków, koniecznie kilka lat starszych. Sama kiedyś się zakochałam w kimś takim, ale wiedziałam, że to raczej bez sensu. Raz z nim porozmawiałam i okazało się, że oprócz atrakcyjnego ciała nie miał nic więcej do zaoferowania. Przyznam, że fajnie byłoby się z kimś takim pokazać, ale co mielibyśmy robić we dwoje? Chyba tylko patrzeć na siebie, bo rozmowny to on nie był.

Na początku roku szkolnego do mojej klasy doszedł nowy uczeń. Nie mogę powiedzieć, że wszyscy byli nim zachwyceni, a dziewczynom zmiękły kolana. Zupełnie nie przypominał pięknego ideału. Dość niski, ze sporym brzuchem, rozwiane włosy, wyraźny trądzik... Tak się zestresował nową sytuacją, że zrobił się cały czerwony. Usiadł sam i do końca roku to się nie zmieniło. Jeśli ktoś się do niego odzywał, to tylko po to, żeby ściągnąć zadanie domowe. A ja głupia się w nim zakochałam.

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-03 11:21:33

najpiększniejszy model ci się znudzi jak nie będziesz czuła "tego czegoś". Jeśli cię kręci ten facet to - związać się :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-26 12:57:12

Oj tam spróbuj. Może się jeszcze wyrobi!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-25 10:26:51

Jeśli nie pociąga cię fizycznie to i tak nic z tego nie będzie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-24 11:52:43

skoro się zastanawia to nie. Gdyby naprawdę jej zależało, to by takich rozkim nie miała

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-24 02:18:29

Bez przesady, dlaczego patrzysz się na innych, co oni o tym myślą ? Wy..jebane jajca na to. Ważne jest to, co oboje czujecie, i jeśli myślisz, że to ,,ten,, dlaczego miałabyś się hamować ? Tylko dlatego że innym on nie pasuje ?! Gdyby koleś mi się podobał, to byłabym z nim czy się to komuś podoba czy nie, a hejtami bym się nie przejmowała. Poza tym, weszłaś już tak jakby do świata dorosłych więc porzuć te gówniarskie przyzwyczajenia i myśl jak dorosła osoba, nie jak dziecko. Sama dobrze wiesz, że wygląd to nie wszystko, bo liczy się wnętrze człowieka. A nie jest powiedziane że on się nie zmieni, bo wygląd można zawsze zmienić, tak właśnie z wiekiem wygląd się zmienia. Pamiętaj, że nie ma osób brzydkich, są tylko zaniedbane i może on właśnie taki jest.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1