Decyzja dnia

Czy zostać z chłopakiem, który wątpi w moje dziewictwo? Marta

Nie śpieszyło mi się do tego, ale chłopak mnie namówił. Jakiś czas temu zostaliśmy sami na noc w jego domu i stało się. Nie było najgorzej, on się starał i jakoś to przeżyłam. Myślałam, że to nas do siebie zbliży, a jest zupełnie odwrotnie... Od tego czasu zaczął mnie unikać. Nie wiedziałam co się dzieje. Zawiódł się na mnie? Wiedział, że to mój pierwszy raz, więc nie mógł wymagać cudów. Chyba taka zła nie byłam.

Miałam nadzieję, że w ten sposób pokażę, jak go bardzo kocham. Próbowałam z nim po wszystkim rozmawiać, ale w ogóle nie chciał nic mówić. Z dnia na dzień było między nami coraz gorzej, więc musiałam się wreszcie dowiedzieć o co chodzi. Nagle się odkochał? On twierdzi, że tak. Podobno było mu przykro, bo tego się po mnie nie spodziewał. Mówił, że go okłamałam i on sam nie wie, czy to ma jeszcze jakiś sens.

Wreszcie powiedział mi prosto w oczy, co go tak zabolało. Zamiast się cieszyć, że tak dobrze to zniosłam, on się obraził, bo nie krwawiłam!

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-08 18:15:30

Ja też nie krwawiłam. Wydaje mi się, że przerwałam błonę ćwicząc, jako nastolatka.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-08 13:52:47

ehh problemy mlodziezy..pokaz mu w interenecie artykuly w ktorych mowa ze niekoniecznie trzeba krwawic podczas pierwszego razu, ja tez nie krwawilam..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1