Decyzja dnia

Czy zostać dziewczyną brzydkiego chłopaka? Ma cudowne wnętrze... Beata, 18 l.

Mam 18 lat, w przyszłym roku zdaję maturę. Niektórym wydaje się, że dziewczyny w tym wieku lecą tylko na przystojnych, umięśnionych chłopaków, koniecznie kilka lat starszych. Sama kiedyś się zakochałam w kimś takim, ale wiedziałam, że to raczej bez sensu. Raz z nim porozmawiałam i okazało się, że oprócz atrakcyjnego ciała nie miał nic więcej do zaoferowania. Przyznam, że fajnie byłoby się z kimś takim pokazać, ale co mielibyśmy robić we dwoje? Chyba tylko patrzeć na siebie, bo rozmowny to on nie był.

Na początku roku szkolnego do mojej klasy doszedł nowy uczeń. Nie mogę powiedzieć, że wszyscy byli nim zachwyceni, a dziewczynom zmiękły kolana. Zupełnie nie przypominał pięknego ideału. Dość niski, ze sporym brzuchem, rozwiane włosy, wyraźny trądzik... Tak się zestresował nową sytuacją, że zrobił się cały czerwony. Usiadł sam i do teraz to się nie zmieniło. Jeśli ktoś się do niego odzywał, to tylko po to, żeby ściągnąć zadanie domowe. A ja głupia się w nim zakochałam.

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-18 14:18:07

Zabierz go do fryzjera, kup jakieś preparaty na trądzik, Zacznijcie ( o ile jest taka możliwość) jeździć do szkoły rowerami... Zobaczysz, że chłopak się wyrobi. Pamiętaj, ze uroda przemija, wnętrze zostaje :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-10 15:24:26

Spróbuj a tak w ogóle to chłopak jeszcze może się wyrobić każdy z nas zna takie osoby które w szkole nie były zbyt urodziwe a po kilku latach się tak wyrobily na lepsze że ciężko poznać ta osobę.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-07 10:14:26

Dajcie sobie szansę. Fizycznie z tzw. "brzydkiego kaczątka" może wyrosnąć książę=) a Ty możesz tego żałować. Ja byłam w podobnej sytuacji, gdybym była o te pare lat mądrzejsza to nie zostawiałabym go. A teraz spotkał taką, która go doceniła za to jaki naprawdę jest.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1