Decyzja dnia

Czy znajomi mają prawo komentować wygląd mojego chłopaka? Justyna

Nigdy za bardzo nie przejmowałam się opiniami innych, ale wiadomo, że jak ludzie ciągle gadają, to w końcu może się zrobić przykro. Jestem w szczęśliwym związku i sama uważam, że lepiej nie mogłam trafić, ale moi znajomi są innego zdania. Według nich zupełnie do siebie nie pasujemy i powinnam go natychmiast zostawić. Bardzo dziękuję za takie rady! Oni nie mają pojęcia, jaki on jest czuły i fantastyczny.

Im nawet nie chodzi o jego charakter, bo większość nie chce go poznać. Zabieram go ze sobą wszędzie, ale oni nawet nie próbują się niczego o nim dowiedzieć. Kończy się na „cześć” i potem tylko ja z nim rozmawiam, a oni go ignorują. To nie jest miłe. To co ja mam zrobić? Zmienić znajomych czy chłopaka, który ich zdaniem jest dla mnie za brzydki?

 

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (3)
ocena
4.3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-09 14:46:57

Trochę mnie szokują takie wyznania. Znam masę chłopaków, którzy są delikatnie mówiąc bardzo przeciętni, ale nadrabiają to charyzmą, inteligencją, dbaniem o siebie itd. Także nie wiem w jakim gronie znajomych się obracasz, ale współczuję

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-09 14:41:46

Zmienic znajomych, którzy go nie akceptują, ponieważ twoje uczucia, sa tu najważniejsze.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ja
(Ocena: 3)
2017-08-09 14:40:28

Jeśli uważasz ich za swoich przyjaciół to powiedz im prosto z mostu, że nie życzysz sobie takiego komentowania swojego mężczyzny i robienia z niego podśmiechujków. Jak nie poskutkuje to widocznie nie są to twoi przyjaciele i powinnaś mieć ich głęboko w czterech literach i się z nimi pożegnać.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1