Decyzja dnia

Czy zmusić chłopaka do ogolenia klaty przed wyjazdem? Gosia

Może jestem dziwna, ale zwracam ogromną uwagę na wygląd mężczyzny. Zawsze spotykałam się z przystojniakami i jest mi z tym dobrze. Wiem, że liczy się wnętrze, ale ładne opakowanie chyba nie zaszkodzi? Miałam szczęście, że wszyscy byli atrakcyjni i mieli coś w głowie. Mój aktualny facet też taki jest. To nie żaden wychudzony laluś, ale prawdziwy samiec z gęstym zarostem, wydatną szczęką, umięśnionym ciałem. Na dodatek zarośniętym ciałem... Chciałabym go namówić, żeby był jeszcze fajniejszy i coś zrobił z tymi kłakami.

Zarost na twarzy uwielbiam, bo dodaje mu powagi i męskości. Gładka buźka to nie dla mnie. Jest mu z tym na rękę, bo nie lubi się golić. Raz na kilka dni skróci tylko brodę maszynką elektryczną i znowu wygląda to na zarost 2-3 dniowy. Z trudem namówiłam go do podgolenia włosów pod pachami. Miał takie krzaki, że aż wychodziły przez krótkie rękawki. Na zero nie chciał, więc dobre i to. Niedługo wyjeżdżamy na wakacje, więc plażowaniu nie będzie końca. Chciałbym mieć przy sobie estetycznie wyglądającego faceta. Chętnie zerwałabym z niego to futro z klaty, ale on nie chce o tym słyszeć.

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-19 13:43:11

Widziały gały co brały. A teraz próbujesz go zmianiać

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-19 07:38:55

Gładka klata u faceta - FU. Brak brody - jeszcze większe FU. Jeśli kobiety pragną takiej gładkości, to polecam inne panie. Ja np. lubię się przytulić do jedwabiście gładkich, kobiecych piersi, ale jak już spotykam się z facetem, to chcę, żeby to był facet, a nie baba!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1