Decyzja dnia

Czy zgodzić się na takie imię dla psa? Chłopak wymyślił coś strasznego... Beata

Za namową chłopaka przygarnęliśmy psa ze schroniska. Nie jest to rasa o jakiej marzyłam, ale to biedactwo tak na nas patrzyło, że zmiękło mi serce. To taka mieszanka pitbulla nie wiem z czym. Ładny psiak, jeszcze młody i bardzo pogodny. Schronisko nadało mu imię Groszek, bo ma kropkę nad ogonem, ale mój facet stwierdził, że to źle brzmi.

„Jak ja będę za nim wołał Groszek? Niezbyt męsko to brzmi!”. A tak naprawdę to nazwał to jeszcze gorzej, ale nie będę powtarzała. Chodzi o to, że wyjdzie na zniewieściałego. Naprawdę nie rozumiem tej chorej męskiej dumy.

Także imię trzeba zmienić, ale jego propozycja jest tak beznadziejna, że nie wiem co robić!

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-26 13:19:32

Żadne z Was nie powinno mieć psa, a tym bardziej takiego, który jest w typie pit bulla. Schroniskowe psy to wielka niewiadoma. Jeśli pies oprócz wyglądu ma też charakter rasy, to potrzebuje odpowiedniego prowadzenia i odpowiedzialnego właściciela. To nie są łatwe w ułożeniu psy. Trzeba poświęcić mu mnóstwo uwagi. Pies nie jest oznaką męskości, a skoro twojemu chłopakowi na tym zależy, to znaczy, że nie dorósł do takiego psa. Twoja "groźba", że nie będziesz wychodziła z psem, bo będzie miał tak czy inaczej na imię, też nie świadczy o odpowiedzialności. Współczuję temu psu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-26 11:21:31

no groszek brzmi troche smiesznie ale skoro pies juz przywykl do tego imienia to nie ma co mieszac..brutal tez m sie nie podoba i brzmi idiotycznie..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-26 04:36:38

Skad wy bierzecie tych facetow? Nie macie godnosci? Bedziecie sie trzymac kurczowo rekami i nogami jakiegos niedowartosciowanego i strasznie zakompleksionego dupka? Przygarneli psa, zeby stworzyc mu bezpieczny dom, a robia z psa zabawke? To obrzydliwe. Tu nie chodzi o imie, ze idiotyczne, ale skoro wstydzi sie imienia groszek, to nie bedzie zajmowal sie tym sem dobrze. Wez psa dziewczyno i wiej d tego debila.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-26 00:18:43

Przestańcie mieszać temu psu w głowie.... skoro przyzwyczaił się już do imienia Groszek to niech tak zostanie !!! Powiedz swojemu facetowi żeby się pi...erdolnął w łeb z tym id..iotycznym pomysłem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1