Decyzja dnia

Czy zgodzić się na seks z byłym? Oboje jesteśmy sami, a mamy swoje potrzeby... B., 24 l.

Mam nadzieję, że nikt nie będzie próbował mnie osądzać. Chcę tylko wiedzieć, co powinnam zrobić i co o tym myśleć. Byłam z Piotrkiem przez prawie rok. Myślałam, że to ten, ale jakoś nam nie wyszło. W łóżku było super, fajnie się z nim rozmawiało i imprezowało, ale nic więcej. Kiedy zamieszkaliśmy razem, to zaczął być początek końca. Nie mogliśmy się dogadać w niby głupich sprawach. Kłóciliśmy się o wybór mebli, ich ustawienie, kto ma posprzątać, kiedy zaprosić znajomych. Zrozumiałam, że nie dobraliśmy się tak do końca i lepiej to skończyć.

Obyło się bez wielkiej afery, bo on też miał tego dość. Każdy poszedł w swoją stronę i od kilku miesięcy nie jesteśmy ze sobą. Dalej zdarzy nam się porozmawiać przez telefon lub wyjść razem do kina, ale to naprawdę tylko mój kolega. Wiem, jaki jest w związku i nie chcę znowu próbować. On raczej też. Tak się jakoś ułożyło, że nie znaleźliśmy sobie nikogo na dłużej. Ja siedzę sama jak palec od tamtej pory, on kogoś przez chwilę miał, ale to się rozleciało. Teraz złożył mi dziwną propozycję.

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (9)
ocena
4.8/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-17 11:33:41

Zastanów się czy w razie czego możesz mieć z nim dziecko, bo pamiętaj, że wpadki się zdarzają

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 3)
2017-01-12 14:33:36

Gratulacje. Będziesz mu nadstawiać bez żadnych zobowiązań. Zawsze istnieje ryzyko wpadki, jeśli zapomniałaś jakie jest docelowe przeznaczenie seksu. Chciałabyś być matką jego dziecka? Chyba nie. Poza tym przy seksie wydziela się oksytocyna odpowiedzialna za przywiązanie. Coraz trudniej będzie Ci z tym skończyć. Tracisz czas, w którym mogłabyś znaleźć wartościowego faceta, z którym ułożyłabyś sobie normalne życie. Swoją drogą... chciałabyś, żeby Twój facet przyjaźnił się z laską, którą jeszcze tydzień przed formalizacją waszego związku posuwał? Czemu miałby nie posuwać nadal kiedy nie patrzysz. Z samej siebie chcesz zrobić równie żenującą i niegodną zaufania osobę. Nie związałabym się z osobą praktykująca friends with benefits.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
bbbb
(Ocena: 5)
2017-01-12 13:32:39

Ja tak robie, i nie zaluje :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-12 14:19:53

Obciągasz mu też na zawołanie? ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-12 11:26:48

Jaki on biedny... Niedługo będzie musiał wyrywać pustaki w dyskotece. Moje serce aż krwawi z żalu. A nie, czekaj. Dobra samarytanka ulży biedakowi w cierpieniu. Po co ma się chłopina męczyć, gadki na bajerę wymyślać, może jakieś drinki stawiać i kasę wydawać, jak może zapukać do ciebie, a ty mu zrobisz dobrze kiedy tylko najdzie go ochota, bez starań, bez zobowiązań, a jak mu się trafi coś lepszego to zostawi cię jak zużytą zabawkę, bez żalu bo to przecież "tylko seks". Normalnie gdzie on taką druga głupią znajdzie?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
sypiam z byłym
(Ocena: 5)
2017-01-12 09:00:58

okazyjnie. tak się składa że oboje jesteśmy singlami, zerwaliśmy 7 lat temu. z kimś tam randkujemy, ale te znajomości szybko się kończą bo to nie jest to. my kiedyś byliśmy bardzo zakochani, teraz przyjaźnimy sie, jesteśmy w kontakcie, i zdarza się że pojedziemy razem do kina, na kolację, zakupy czy wyjedziemy na weekend. wolę raz na jakiś czas iść do łóżka z byłym, niż zaliczać jakieś one night stands bo to totalnie nie w moim stylu. jest to człowiek zaufany a poza tym zwyczajnie wie co lubię. umówiliśmy się że możemy na siebie zawsze liczyć (w każdej sprawie) jak przyjeciele, natomiast sex z tego zestawu odpadnie kiedy jedno z nas wejdzie w poważniejszy związek i się zakocha. czyste zasady. sex z ex jest możlowy i może dobrze funkcjonować ale trzeba 3 zasad: 1. napewno żadne z was nie kocha tego drugiego. 2. ustalicie jasne zasady i nie bedzie żadnych niedomówień. 3. sypiasz z nim dla siebie i ze swojej "potrzeby" a nie na jego prośbę czy przysługę która jemu dajesz.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-12 14:18:50

Seks odpadnie gdy wejdziecie w poważniejszy związek? A co ty kobieto myślisz, że ktoś będzie chciał się z tobą związać, gdy dalej sypiasz z byłym? Czy, że z nim się będzie chciała jakaś związać? Z myśleniem to chyba u was słabo. Skoro obydwoje od 7 lat z nikim sobie życia nie ułożyliście, to widocznie nikt nie ma ochoty się pchać między wasz układ, bo nie ma zamiaru się bawić w jakąś chorą telenowele.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-12 14:43:38

A kto musi o tym wiedzieć, że oni z sobą sypiają? Zastanów się...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-12 07:18:50

"Nie radzi sobie z napięciem, a nie chce robić tego z byle kim" - tak, dlatego jako dobra samarytanka dawaj mu tyłka, by nie musiał "zaliczać" pustaków. Szanuj się dziewczyno. Zamiast babrać się w jakiś głupich relacjach z byłym, z którym i tak nic nie wyjdzie, chyba lepiej iść do przodu i dać sobie szansę poznać kogoś innego.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1