Decyzja dnia

Czy zaczekać z zerwaniem do studniówki? Mam go dość, ale nie chcę iść sama! A., 18 l.

Dopiero zaczynał się nowy rok szkolny, a tu już grudzień... Zaczęłam myśleć o studniówce, która czeka mnie w styczniu. Na szczęście ustalili już miejsce, które nawet mi odpowiada, więc jest dobrze. Myślałam, że moim największym problemem będzie odpowiednia sukienka i fryzura, ale jest coś gorszego. Pomiędzy mną, a moim chłopakiem zaczęło się trochę psuć. Idealny moment.

Nawet nie chodzi o to, że on mnie zdradza, albo ma humory. Wręcz przeciwnie – dalej twierdzi, że mnie kocha i bardzo się stara, ale ja zrozumiałam, że to chyba nie jest facet dla mnie. Zaczęło mnie męczyć jego towarzystwo. Jest tak przewidywalny, że czasami jest mi aż niedobrze. Myślałam nawet, żeby się rozstać, ale co, jeśli zostanę sama na studniówkę?

 

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-07 22:30:19

Yyy, chcesz mieć go na zdjęciach i filmie ze studniówki? Chcesz żeby cały wieczór siedział obok i działał ci na nerwy? To ma sens. Zerwij.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-07 08:38:35

Jesli masz jakiegos znjaomego ktory moglby z Toba isc na studniowke to zerwij z nim.. najgorzej jest tkwić w takim zwiazku :/ wiem co to znaczy jedna wielka meczarnia. Ja zostawilam chlopaka przed weselem ale postanowilismy ze jednak jeszcze pojdzie ze mna na to wesele :) i mimo ze juz nie bylismy razem te wesele i tak mnie meczylo i chcialam zeby jak najszybciej sie skonczylo

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-07 08:31:11

Ja bym go zostawiła już teraz bo później będzie jeszcze trudniej. A tu święta się zbliżają, sylwester i chciałabyś z nom spędzać ten czas? Chyba nie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1