Decyzja dnia

Czy za rzadko się z nim kocham? Agata, 24 l.

Szczerze mówiąc, to nie jestem jakoś bardzo doświadczona. Dziewictwo straciłam rok temu z pierwszym w życiu chłopakiem. Późno, bo mając 23 lata, ale tak się życie ułożyło. Jesteśmy nadal razem i to jest fajny związek. Zastanawiam się tylko, czy z naszym seksem jest wszystko w porządku.

Robimy to chętnie i moim zdaniem wystarczająco często. Ale może ja mam jakiś mały popęd i jemu to nie wystarcza? On twierdzi, że jest mu dobrze, ale też czasami wypomina, że ciągle nie mam ochoty. A jak mam mieć, jak akurat jestem zmęczona albo jeszcze się nie umyłam, a on się do mnie dobiera…

Trochę się boję, że go zaniedbuję i on wreszcie poszuka wrażeń gdzie indziej. Czy robimy to za rzadko?

 

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (35)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-01 16:19:14

U mnie jest na odwrót - to facet nie chce się kochać :/ robimy to raz w tygodniu, jeszcze zawsze z mojej inicjatywy... Podejrzewam, że po prostu go nie pociągam, ale nie powie mi tego wprost i całkowicie unika tego tematu

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-25 21:42:59

moj mąż chciałby codziennie ale robimy to co 2 dni.jesteśmy razem 7 lat.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-25 22:15:49

A w te dni kiedy nie robi tego z tobą to robi to z Mią Kalifą.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-26 20:35:15

Mia Kalifa? A to jest ktoś?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-25 20:20:17

Zamiast pytać ekspertów od niczego, pogadaj ze swoim facetem i znajdźcie wspólne rozwiązanie problemu. Co jak internet powie, że zbyt rzadko to bedziesz się zmuszała, a jak wystarczająco często to będziesz ignorować jego potrzeby? Internet to nie wyrocznia.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-25 13:56:18

biedny facet, jestes załosna

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-25 14:05:16

Twój komentarz dosadnie oddaje to kim Ty jesteś. Współczuję.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-24 15:08:25

Jeżeli on uważa, że zbyt rzadko, to kochacie się zbyt rzadko. Jeśli taka sytuacja będzie utrzymywać się długo to, abo zacznie cię zdradzać, albo zacznie zaspokajać swoje potrzeby na własną rękę. W pierwszym przypadku rozstanie murowane, a w drugim jeśli będzie to robił częściej sam niż z tobą, to tak się do tego rodzaju stymulacji przyzwyczai, że z tobą będzie mu trudno osiągnąć satysfakcję i przestaniecie uprawiać seks. Musisz zbadać przyczyny swojego zmniejszonego libido, jeśli aktualna praca jest dla ciebie zbyt męcząca, poszukać innej, może znaleźć coś co cię zrelaksuje. Nie ma sensu przekładać życia zawodowego nad prywatne, bo nikt na łożu śmierci nie żałuję, że za mało pracował. Z wiekiem kobiety potrzebują więcej bodźców by osiągnąć podniecenie, może potrzbna ci dłuższą gra wstępna i nie mam na myśli pieszczot tuż przed, ale grę wstępną trwającą cały dzień, jeśli poszukasz w internecie znajdziesz instrukcję jak to robić, możesz zaproponować to partnerowi i sprawdzić, czy pomoże. Pozwól sobie na większą spontaniczność "jeszcze się nie umyłam" to nie powód by rezygnowac z seksu, a świetna okazja na grę wstępną pod prysznicem. W związkach z dużym stażem do sypialni wkrada sie rutyna, czasmi warto coś zmienić, nie trzeba od razu inspirować się 50 twarzami, ale w internecie znajdziesz wiele wcale nie zboczonych czy upokarzajacych dla kobiet sztuczek, masaż, czy piórko, mogą być ciekawym dodatkiem do seksu. Na pewno nie możesz zmuszać się do seksu kiedy nie masz na niego ochoty, ale potrzeby mężczyzny też są ważne. Jeśli zależy ci na tym związku musisz nad nim nieustannie pracować, jednak jeśli różnica libido jest zbyt duża i nie uda się tego zmienić, to taki związek nie ma szansy na szczęśliwą przyszłość, ale zawsze warto spróbować.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-25 11:33:33

Dlaczego to, że on mówi, że robią to za rzadko, to znaczy, że robią to za rzadko? Czy tylko jego zdanie się liczy, a ona ma się na siłę zmuszać do seksu? Ochota na seks dwa razy w tygodniu to ma być według ciebie "zmniejszone libido"? Ma zmieniać pracę, bo facetowi się ruc.hać chce? Śmiechu warte! Kto to w ogóle pisał?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-25 12:04:34

I kolejna spaczona feministka, która uważa, że tylko kobieta ma prawa w zwiazku. Jak się nie chcecie starać durne baby to potem się nie dzwicie, że was zdradzamy. Zimne ryby, wymieniamy na młodsze modele.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-25 14:08:24

Do Anonim 12:04:34 - wpis poniżej krytyki. Mój drogi świat nie kręci się wokół Ciebie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-25 14:56:10

12:04 - kolejny mizogin, któremu wydaje się, że jest pępkiem świata, tylko dlatego, że ma penisa. Jeśli nie wiesz czym jest feminizm (a po tym co piszesz, widać, że nie masz o tym zielonego pojęcia), to się o nim nie wypowiadaj. Zdanie kobiety już się nie liczy i ma się na siłę zmuszać do seksu, bo facet tak chce? Rozumiałabym pretensje faceta, gdyby chciała się kochać np. dwa razy w miesiacu, ale dwa razy w tygodniu to jest zupełnie normalna ilość.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-25 15:46:11

Jest różnica miedzy feministkami, a spaczoną frakcją, ktora uważa, że szczęśliwy związek jest wtedy, gdy kobieta jest szczęśliwa, a facet ma być szczęśliwy tylko dlatego, że baba jest zadowolona. W dupach wam się poprzewracało, co wy robicie dla swoich facetów, jak nawet seks jest "be"? Mamy kupować drogie prezenty, rozmawiać o waszych idiotyzmach, nieustannie dopieszczać, a wy co? Wystarczy, że jesteście, a potem się dziwcie, że mamy kochanki.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-25 16:13:14

Nie wiem skąd wyciągasz takie wnioski. Ani autorka listu, ani nikt z komentujących tutaj nigdzie nie napisał, że w związku tylko mężczyzna powinien się starać. Śmieszy mnie stwierdzenie z komentarza z 15:08, że skoro chłopak uważa, że dwa razy w tygodniu to za mało, to oznacza, że tak jest. Dlaczego jego zdanie, jest ważniejsze i ma o wszystkim przesądzać? A może to on chce się kochać zbyt często? Jeszcze śmieszniejsze jest nazywanie libido autorki "zmniejszonym". Ono nie jest zmniejszone. Jest normalne i zdrowe. Rozumiem, że ktoś może mieć większe , ale jeśli nie absolutnie jest w stanie wytrzymać trzech dni bez seksu, to chyba on ma raczej problemy z nadmiernym popędem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-25 17:04:07

Albo ja zostawi, albo zdradzi, facet ma swoje potrzeby, wy uważacie, że ona nie musi ich zaspokajać, to zaspoki inna. Jedyne co możecie w dzisiejszych czasach zaoferować to seks, nie chcecie tego robić to żyjcie same. Powiecie, że wasz mysio pysio jest inny, a jakbyście go posłuchały kiedy jest sam na sam z kumplami, to byście wiedziały ile znaczycie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-25 17:16:56

Oho, to teraz pokazujesz swój poziom, który jest poniżej wszelkiej krytyki. Lepiej żyć samemu niż z takim mizoginem jak ty. Skoro uważasz, że kobiety nie mają do zaoferowania nic oprócz seksu, uważasz, to znajdź sobie faceta, tak chyba będzie logiczniej. I proszę, nie obrażaj innych mężczyzn porównując ich do siebie, bo nie wszyscy sa tacy jak ty.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-25 17:23:57

Masz internet i madal wierzysz, że faceci są inni niż ja? Co masz do zaoferowania poza tyłkiem? Długie rozmowy o tobie? Mamy to gdzieś, znosimy to, bo kwiatki i prezenty są tańsze niż prostytutki, sprzątaczki i żarcie na wynos.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-25 18:08:05

Skoro masz o samym sobie takie zdanie, to miej je dalej. Po tym co piszesz nie mam wątpliwości co do tego, że rzeczywiście jesteś takim żałosnym typem faceta. Zastanów się lepiej co ty masz do zaoferowania. Nie masz chyba wątpliwości co do tego, że niewiele? Nawet twój penis się żadnej kobicie do niczego nie przyda, bo lepiej kupić sobie wibrator niż użerać się z takim prostakiem jak ty.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-25 18:18:43

Cytując feminstki "każdy facet to świnia", " kobieta jest równa mezczyźnie". Potem chodzicie i powtarzacie, że każdy facet jest taki sam. Nie potraficie zadbać o faceta to i on nie będzie o was dbał, jesteście dokładnie tak samo samolubne i zadufane w sobie jak my tylko mu sami siebie nie okłamujemy, że jesteśmy lepsi niż na prawdę. Nadal nie napisałaś co masz do zaoferowania mężczyźnie, więc sama wiesz, że nic.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-25 18:39:25

Znowu wnioski wyciągnięte z kosmosu. Człowieku, skąd ty to wziąłeś? W którym miejscu w dyskusji pod tym artykułem, ktoś napisał, że "facet to świnia"? Jedyną osobą, która ma negatywny, stereotypowy pogląd na temat mężczyzn i szufladkuje ludzi ze względu na płeć jesteś tu ty. Poza tym znowu używasz pojęć, których nie rozumiesz. Mam do zaoferowania bardzo dużo moim bliskim i tym na których mi zależy, ale nie wiem dlaczego miałabym ci to tu opisywać, skoro nie jesteś dla mnie nikim ważnym i nie muszę ci nic udowadniać. Widzę, że jesteś wyjątkowo ciężkim przypadkiem smutnego, sfrustrowanego, zakompleksionego mizogina, (a może raczej mizantropa, bo mężczyzn też traktujesz mega stereotypowo, obrażasz ich i masz o nich okropne zdanie), który zamniast pisać na temat, wysuwa wnioski, które kompletnie nie wynikają z tego co piszą inni i na dodatek mierzy wszystkich swoją miarą. Dyskusja z kimś takim jak ty nie ma najmniejszego sensu. Żegnam i mimo wszystko pozdrawiam i życzę więcej pozytywnego podejścia do drugiego człowieka. Bez odbioru.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-25 19:02:35

To wy panieneczki w swojej zawiści do koleżanki piszecie jej, ze nie musi się starać, bo jej się wszystko należy, a doskonale wiecie jak to się skończy, zostawi ją facet, a wy bedziecie mieć satysfakcję, że kolejna jest smutna i sfrustrowana jak wy. Zamiast się wspierać, dowalacie sobie i knujecie, zamiast się starać, żyjecie w błędnym przekonaniu o swojej wyjątkowości i potem płacz, że rozwód i kochanka.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-26 08:56:43

Kluczem do udanego związku jest poczucie szczęścia u partnerów. Jeśli dziewczyna zacznie się zmuszać do seksu to straci do siebie szacunek i będzie czuć się jak przedmiot, po prostu źle. Jakiś kompromis trzeba wypracować a jeśli się nie da, to się pożegnać. Co do tego, że kobieta może utrzymać faceta jedynie w przypadku gdy zaspokaja jego seksualne potrzeby - wielu mężczyzn nie odchodzi do kochanki.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-26 20:46:00

Hahahaha... Czytając dyskusję pod tym artykułem myślałam sobie: "co za de.bil", ale kiedy doszłam do komentarza z 19:02, gdzie facet zaczyna knuć teorie spiskowe, jestem prawie na 100 procent pewna, że to po prostu zręczny troll. Oczywiście, czytelniczki tego portalu nie mają nic innego do roboty niż tylko knuć jak by tu rozwalić związek obcej kobiecie dając jej za pośrednictwem internetu niedziałające rady (o ile owa kobieta w ogóle istnieje, bo mam wrażenie, że te listy pisane są przez redakcję). Serio, kur.wa, serio? Kim trzeba być, żeby coś takiego wymyśleć? Nie wierzę, po prostu nie wierzę (albo przynajmniej nie chcę wierzyć), że są na świecie osoby które są aż takimi krety.nami z aż tak daleko posuniętą paranoję i nie są jeszcze poumieszczane w zakładach zamkniętych bez dostępu do internetu. Także dziękuję ci trollu za to, że tak mnie rozbawiłeś. Mam nadzieję, że jeszcze coś napiszesz - chętnie się pośmiejemy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-26 23:48:34

Ten portal jest pełen głupoty i jadu, jest na nim kilku trolli, pracujących dla tajnego internetowego stowarzyszenia, cisnącego bekę z papilotek (papilotowych idiotek), takie spotted: madka, tylko zamknięte i ciśnie bekę z drugiego końca skali głupoty. Uwielbiamy jak toczycie pianę z ust, zaklinając rzeczywistość.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-27 02:06:09

23:48:34, uwiebiam jak ktoś próbując zrobić idiotę z kogoś robi go z siebie, pokazując swoje prostactwo

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-24 14:08:53

Ja mam 22 lata i mam raz 2 razy w miesiącu bo on wiecznie nie chce albo nie ma ochoty i twierdzi, że jego potrzeby nie są tak duże jak moje...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-24 09:20:54

Ochota na seks zależy od wielu czynników. Bardzo możliwe, że jesteś zmęczona, przeżywasz stres i masz dużo spraw na głowie. Seks jest fajny tylko kiedy ma się na niego ochotę, więc nie rób niczego na siłę. W weekend odbijcie sobie stresujący tydzień. Możliwe też że nie masz takich potrzeb jak twój facet.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-24 04:21:50

Jak obydwoje pracujecie na pelen etat, to sie nie dziwie. Naprawde po pracy i byciu te minimum 10 godzin poza domem dochodzi jeszcze stres i nikt nie ma na to sily. Szczegolnie w korpo

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-24 13:57:25

Nie mów nikt, bo ja studiując zaocznie i pracując mam codziennie/co drugi dzień

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-24 15:10:49

Pracuję, mam dwoje dzieci, 35 lat na karku i robie to niemal codziennie i nikt mnie so tego nie zmusza, więc na pewno nie wszyscy są zbyt zmęczeni na seks.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-25 00:29:02

No nie wiem, im jestes wyzej tym wiecej pracujesz, masz tez wiecej stresu. Znam ludzi co po 12 godzin w samej pracy siedza nie mowiac o reszcie jesli oni robia to codziennie to podziwiam. Kazdy przypadek jest indywidualny

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-25 19:22:58

Czyli uważasz, że korposzczur ma wiecej stresu niż np. pielęgniarka, ktora odpowiada za ludzkie życie. To zadziwiające jak korposzczury, których brak społeczeństwa by nie obruszył, czują sie dumni ze swojej pracy i uważają się za lepszych od innych

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-25 20:56:40

Racja, ale to dajmy przykład pielęgniarki, lekarza. Zgadzam się z osobą powyżej , że też nie każdy ma siły na to po całym dniu, albo dyżurze ciężkiej, stresującej pracy, więc nie można każdego oceniać tak samo, że jak nie robisz tego codziennie lub co dwa dni to jest z tobą coś nie tak

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-24 00:56:04

Jak juz teraz to tylko 2 razy w tygodniu, to co będzie po 30stce? Raz na kwartał?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-24 11:51:28

Bez przesady.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz