Decyzja dnia

Czy z takim ciałem mogę pokazać się na basenie? Iza

Mam 18 lat i jestem typowym dzieckiem nadgorliwych rodziców. Odkąd pamiętam, zawsze wpychano mi jedzenie do ust. Zjedz jeszcze, zjedz wszystko, może dokładkę, powinnaś jeść, żeby urosnąć... No i urosłam tak bardzo, że teraz nienawidzę siebie. Tyję coraz bardziej, nie mam przyjaciół, chłopaka. Nie mogę znaleźć żadnego fajnego ubrania w moim rozmiarze i ogólnie jest źle. Chcę coś z tym zrobić i lekarz zalecił mi basen.

Powiedział, że powinnam od tego zacząć, bo nigdy się nie ruszałam i intensywne ćwiczenia mogą mi zaszkodzić, a na pewno mnie zniechęcą. Lepiej nie mógł wybrać, bo jak ja mam się pokazać na tym basenie? W dresie na siłownię może bym jeszcze poszła, ale strój kąpielowy... Nie wiem jak to zrobię, ani jak zareagują inni. Nie chcę, żeby to był koszmar dla mnie i przypadkowych ludzi.

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-14 20:54:28

Polezie na basen i do jaccuzi

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-14 12:38:27

Nie idź na zwykły basen, zapisz się na aqua aerobik. Jak chodzę tam już od 2 miesięcy, wiadomo zajęć dużo, ludzie się zmieniają przychodzą na różne godziny itd. Bardzo wiele jest tam właśnie osób z nadwagą, starszych, po ciąży. Są to typowo damskie grupy jedyny facet na całym basenie to ratownik. Wchodzisz do wody swobodnie ćwiczysz. Nikt nie widzi twojego brzuch czy ud. Zresztą jak mówiłam jest wiele osób z nadwagą które wzajemnie się dopingują a nie wyśmiewają.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-14 11:49:37

Idź na basen i udawaj głuchą ... dlaczego? bo zawsze się znajdzie kretyn, który będzie chciał się dowartościować Twoim kosztem. Idź i miej to głęboko w dupie, nie czekaj aż ze 100 kg zrobi się 150.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-14 09:28:14

Idź na basen innymi się nie przejmuj, zacznij coś robić dla Siebie, abyś potem nie padła w młodym wieku na zawał, lub też nie miała problemu z innymi chorobami.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1