Decyzja dnia

Czy z taką twarzą mogę się komuś spodobać? Renia

Wiecie co usłyszałam ostatnio od faceta, który bardzo mi się podoba? Że wyglądam jak goryl. Że uciekłam z ZOO, albo z cyrku. Chyba nie muszę mówić, jak się poczułam. Dobrze, że nic nie strzeliło mi do głowy, bo w tym momencie chętnie wskoczyłabym pod pierwszy lepszy samochód. Wreszcie miałabym spokój z moimi problemami i ze sobą. Nie musiałabym spędzać długich godzin walcząc o normalny wygląd, co i tak na niewiele się zdaje. Codziennie golę się jak facet i tak też się czuję.

Zdiagnozowano u mnie zespół policystycznych jajników. Jestem w trakcie kuracji hormonalnej. Wiem, że zabrzmi to nieodpowiedzialnie, ale jeśli miałabym wybierać między skutkami ubocznymi tej choroby, to chyba wolałabym być bezpłodna, niż zarośnięta jak mężczyzna. Z tym drugim i tak mogę tylko pomarzyć o facecie, więc co mi z tej płodności. Czuję się tragicznie i nie wiem jak długo to jeszcze wytrzymam.

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-27 18:09:24

jestem pewna ze jakos sobie poradzisz z tym problemem i trzymam kciuki, na ewno sie komus spodobasz, jak nie laser to spytaj o cos innego

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-27 10:44:20

Kinga, mogłaś się chociaż prawdziwym imieniem podpisać...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-27 00:11:53

A próbowałaś elektrolizy? Laser nie jest dla ciebie, szkoda tylu pieniędzy. Uczciwa kosmetyczka czy dermatolog odradziłby ci laser.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1