Decyzja dnia

Czy z taką figurą mogę pokazać się chłopakowi w stroju kąpielowym? Magda, 18 l.

Sytuacja wygląda tak... Znam chłopaka od może trzech tygodni. Wpadliśmy sobie w oko i bardzo mnie to cieszy. Jestem bardzo zakompleksiona, raczej nie bez powodu, ale wydaje się, że on mnie lubi. Może nawet coś więcej. Do tej pory zgadzałam się na wszystko, co proponował. Tak naprawdę to rozpierała mnie radość, kiedy zapraszał mnie do kina, na kawę, byliśmy nawet na wystawie w muzeum. Wszystko fajnie i komfortowo, bo jeszcze nie widział mnie rozebranej... Na to chciałam jeszcze poczekać.

Ale on wyskoczył z innym pomysłem. Dostał na urodziny karnet do parku wodnego na pół roku. Dla dwóch osób... Chodził tam z bratem, mamą, tatą, kolegami, a teraz przyszła pora na mnie. Miło, że proponuje, ale chyba nie jestem na to gotowa. Co innego spotykać się w pełnym ubraniu, a co innego paradować w stroju kąpielowym. Wiadomo, jak tam jest. Nie będę chodziła na wdechu przez 2 godziny, nie ukryję wałeczków, ani za dużej pupy.

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (8)
ocena
4.5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

J.
(Ocena: 5)
2017-06-08 00:03:30

I czym tu się przejmować. Jeśli nie zaakceptuje twoich niedoskonałości to trudno.. widać nie jest wart zachodu. Ale pamiętaj, że pewność siebie dodaje kobiecie seksapilu w oczach mężczyzny. Wtedy nawet fałdki czy większa pupa w niczym nie przeszkadza facetowi. Poza tym zawsze możesz zazartowac na temat dodatkowych kg czy części ciała których nie lubisz.. faceci lubią kobiety które potrafią delikatnie zazartowac na temat swoich niedoskonałości i które pokazuja ze mimo właśnie ich akceptują siebie i nie ubolewaja nad nadwagą czy fałdką czy dużą pupą

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-03 18:50:03

Duży worek po ziemniakach. Duży worek po ziemniakach jest odpowiedzią na Twoje problemy. Kup, zjedz ziemniaki, o taaak ale pyszne ziemniaki, potem załóż go i przestań się wreszcie zamartwiać swoim obżarstw... yyy to znaczy figurą.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-03 13:05:56

kup ładny kostium i leć na basen!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-06-03 07:59:29

A czy ty myślisz, że na tym basenie będą same top modelki i top modele? Na pewno nie. Całkowicie idealnych ludzi jest niewielu, więc po co aż tak się przejmować?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-03 07:15:46

A ty myslisz że on nie widzi że jesteś gruba? Jak masz przez cały pobyt tam myslec o swoich walkach i grubej dupie to nie idź.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-03 07:59:49

oj w ciuchach często wygląda się lepiej niż bez, zwłaszcza jak jest się tzw. skinny fat. ja np. w ubraniach wyglądam ok, noszę rozmiar 36-38, ale bez się sobie nie podobam. wałeczki, cellulit itd.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
anonimowa
(Ocena: 5)
2017-06-03 06:19:12

Skoro się z Tobą spotyka to akceptuje Cię taką jaką jesteś. :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-03 01:26:07

Zapewne wszyscy Ci napisza "pokonaj strach, odwaz sie" - to byloby super, ale mozesz po prostu odmowic, bez wielkich wyjasnien. Jak chcesz, to uzasadnij swoja odmowe, ale wyobraz sobie, ze ludzie - jesli cos im nie pasuje - na cos sie nie zgadzaja.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1