Decyzja dnia

Czy wyznać mu miłość, chociaż on nie zrobił tego przez 7 miesięcy? Beata

Tomka poznałam 7 miesięcy temu przez internet, ale zmęczona takimi znajomościami (faceci kłamali co do wyglądu, pracy itp. albo trafiałam na zadufanego kolesia, któremu prędzej czy później chodziło wyłącznie o seks) nie miałam nawet ochoty się spotkać. Stwierdziłam jednak, że skoro mam wolne, a i tak będę blisko miejsca które zaproponował - nie zaszkodzi spróbować. Najwyżej pod byle pretekstem szybko się zmyję.

Jak to z reguły bywa, życie postanowiło zrobić mi psikusa i stanął przede mną najprzystojniejszy chłopak jakiego kiedykolwiek widziałam, zdjęcia nie oddawały tego nawet w połowie. Po 5 minutach pożałowałam że się nie odstawiłam na to spotkanie. Zaczęliśmy się spotykać.

Na początku bywało rożnie, chyba musieliśmy się dotrzeć. Nie czułam, że traktuje naszą znajomość serio, bałam się że może myśleć wyłącznie o niezobowiązującym seksie. bardzo tego nie chciałam.

 

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (3)
ocena
3.3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-06 12:15:17

A wcale że nie powinna z nim rozmawiać na ten temat. On jej powie że ją kocha jak będzie to czuł i będzie gotowy, poznał ją z rodzicami, ze znajomymi, ona nie ma mu nic do zarzucenia. Jest po prostu niecierpliwą babą jak my wszystkie. Tak na serio spotykacie się dopiero 3 miesiące, poczekaj, jeśli cie kocha to ci to powie, jeżeli nie to chyba nie masz sie co wyrywac.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
hm
(Ocena: )
2016-09-06 12:51:26

rtam pisze 7 miesiecy, a po 3 co innego

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-06 11:52:11

Powinnaś z nim porozmawiać na temat Waszych uczuć ale nie mów mu prosto z mostu, że go kochasz. Facet może ma problem z wyrażaniem uczuć słowami czyli to, że Ci tego nie powiedział nie znaczy, że Cię nie kocha, przemyśl sobie jak Cię traktuje, jak do Ciebie mówi, jak na Ciebie patrzy i jak się angażuje w Twój związek.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1