Decyzja dnia

Czy wysłać walentynkę sama do siebie? J., 22 l.

Nie jestem najbardziej towarzyską osobą na świecie. Szczerze mówiąc, to raczej odludek. Mam kilka koleżanek, nawet kolegę, ale w związku nigdy nie byłam. Trochę słabo, jak na 22 lata. Rodzice się martwią, babcia też, niektórzy się śmieją. Ogólnie nie mam ciśnienia, ale sama zaczynam czuć, że coś tu jest nie tak.

Wpadłam na może głupi pomysł, ale to chyba jedyny sposób, żeby im zamknąć usta. Chcę wysłać sama do siebie walentynkę. Wykorzystam jakąś starą kopertę do mnie ze znaczkiem i pieczątką, ale na niej dorysuję serduszka, do środka włożę kartkę, wsadzę do skrzynki i rodzina będzie myślała, że to od ukochanego.

 

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-13 16:09:56

Chcesz być taktowana jak dorosła to zachowuj się jak dorosła. Nie masz faceta i juz. Nikomu nic nie sciemniaj a ta walentynka nic nie zmieni mogą zacząc się tylko dodatkowe pytania od kogo itd

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-13 15:47:24

Daj sobie spokój bo dopiero wtedy zaczną Ci truć

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
La
(Ocena: 5)
2018-02-13 13:26:40

Skoro Ty nie masz ciśnienia, niech inni nie oceniają. Uważam, że to, czy i kiedy będziemy w związku zależy tylko i wyłącznie od nas samych. Sama mam 22 lata i na poważny związek nigdy się nie zdecydowałam. Okazji było wiele, po prostu czuję, że jeszcze przyjdzie na mnie czas, nigdy nie poczułam TEGO CZEGOŚ. Póki jestem młoda chcę się realizować, spełniać marzenia. Wścibskie ciotki oczywiście dziwią się jak tak mogę. Mogę, bo tak mi dobrze. Po prostu. Nie będę wchodzić w relację na siłę wiedząc że nie jestem tak do końca zainteresowana. To nie fair w stosunku do samej siebie i faceta.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-13 07:55:04

Niech sobie myślą co chcą. Ja bym tak nie zrobiła trzeba być naprawdę zdesperowanym.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-13 00:56:42

Ale kumasz, że ta pieczątka na znaczku to datownik?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1