Decyzja dnia

Czy wypada, żeby dziewczyna prosiła chłopaka o chodzenie? Joasia, 20 l.

Jestem nieśmiałą dziewczyną. Kiedyś nawet bardziej, można powiedzieć, że chorobliwie. Bałam się ludzi, nie wspominając o chłopakach. Nigdy nie miałam nawet sympatii, bo po prostu czułam lęk przed tym, że ktoś by mi się spodobał. Wiem, że to dziwne. Jakoś się to wreszcie ułożyło i od kilku miesięcy mam kogoś, kto bardzo mi się podoba. Mam wrażenie, że ja jemu też. Nawet się pocałowaliśmy, a dla mnie to nie jest byle co.

Spotykamy się kilka razy w tygodniu, weekendy praktycznie spędzamy razem. Wychodzimy pospacerować na miasto, posiedzieć nad rzeką, zjeść coś. Albo on zabiera mnie do kina, na billard lub domówkę u znajomych. Występujemy jako para, bo w końcu jak chłopak jest z dziewczyną tyle czasu, to coś znaczy. Ale do tej pory nie usłyszałam od niego, że mnie kocha, że chce ze mną być, zależy mu na mnie. Nie mam doświadczenia, ale ja bym chciała usłyszeć, że teraz jesteśmy razem, że to związek, on jest moim chłopakiem.

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (3)
ocena
4.3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 3)
2018-01-05 14:22:24

Nie pytaj o chodzenie bo nie jesteście w gimnazjum. Po prostu zapytaj na czym stoicie, czy jesteście razem czy nie. Nie wstydź się tego bo to zdecydowanie normalne pytanie w takiej sytuacji

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-04 13:50:23

mialam podobna sytuacje z obcenym mezem..ale mielismy poo 18 lat. tez nie wiedzialam co nasz ziwazek dla niego znaczy i po pijaku spytalam czy jestesmy razem a on wielce zdziwiony odpowiedzial ze oczyiwscie bo przeciez sie widujemy,calujemy itd..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-04 00:28:05

Prosiła to źle powiedziane, ale zapytałabym co dalej z nami, czy to oznacza że jesteśmy razem. Po prostu chciałabym wiedzieć, na czym stoję.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1