Decyzja dnia

Czy wybrać się na ślub faceta, który mnie rzucił? Łucja, 23 l.

Bardzo lubię chodzić na wesela. Nie przepuszczam żadnego, bo to fajna zabawa. Czuję się lepiej, kiedy ktoś chce mnie zaprosić, chętnie popatrzę na kiecki innych dziewczyn, zjem coś dobrego i potańczę do rana. Co lato mam przynajmniej 2 takie okazje. Najpierw siostra, potem brat, kuzynki, kuzyni, znajomi, dalsza rodzina. Dzieje się. Ostatnio dostałam zaproszenie na jeszcze jedną taką imprezę, ale teraz nie wiem czy iść...  W listopadzie (?!) żeni się mój były, który zostawił mnie jakieś 2 lata temu. Nawet nie wiem z kim teraz jest, bo wyprowadził się do miasta i przestał mnie interesować.

Na zaproszeniu jest jakieś nazwisko, którego nie kojarzę. Przynajmniej to nie żadna moja była koleżanka, więc nie będzie siary. O ile w ogóle się wybiorę. Trochę mnie korci, ale przyjaciółka powiedziała mi, że chyba nie mam do siebie szacunku. Typek zostawił mnie dla innej i chce żebym patrzyła na jego szczęście. Sama nikogo teraz nie mam. No więc poszłabym sama na ślub byłego chłopaka. Wypada?

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (4)
ocena
4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 1)
2017-10-25 12:00:29

Ale jesteś pusta... nie zależy ci na weselu tylko na zemście na nim i na tym, żeby coś poszło nie tak. Nie masz w ogóle klasy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-25 11:36:09

To przyjdź na ślub w czarnej sukni z woalką na twarzy i państwu młodemu wręcz wiązankę nagrobną i po problemie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-25 11:24:56

ja bym nie poszla ale zupelnie nie rozumiem kto zaprasza na slub byle dziewczyny? z tego co rozumiem to od dwoch lat nie macie ze soba kontaktu? troche to bez sensu albo historia zmyslona

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-25 08:20:41

Ja bym nie poszła. Tym bardziej że to on Cie zdradził. Jaki ma cel w tym, że Cie zaprosił? Osobiście nie mogłabym patrzeć na szczęście mojego byłego.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1