Decyzja dnia

Czy wstrzyknąć sobie kwas w usta? W ogóle ich nie widać... Anonim, 20 l.

Ogólnie nie jestem brzydka. Mam raczej zgrabne ciało, niczego sobie pupę i biust, no może chciałabym być odrobinę wyższa, choć i tak nie jest źle (166 cm). W sumie staram się nie myśleć o kompleksach i pozytywnie się do wszystkiego nastawiać, ale wiecie jak to jest… Gdy ma się jeden duży defekt, ciągle się o nim myśli.

No i ja, mimo że mam całkiem zgrabny nosek, ładne brązowe oczy i gładką skórę (serio, zero wyprysków), wiecznie zastanawiam się o ile lepiej wyglądałaby moja twarz, gdybym zafundowała sobie powiększanie ust. Taki niezbyt skomplikowany zabieg, który trzeba odnawiać co jakiś czas, więc gdyby efekt mi się nie spodobał, za kilka miesięcy byłoby po sprawie i wróciłabym do naturalnego rozmiaru.

 

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-20 17:38:37

Jeśli to sprawi, że poczujesz się lepiej sama z sobą, to powinnaś to zrobić. Ja mam podobny problem, tylko że z nosem. Generalnie nie mam zastrzeżeń do swojego wyglądu - mam kręcone rude włosy, duże zielone oczy, pełne usta. Bardzo lubię też swój wzrost i wagę, podoba mi się to, że mam taką filigranowa sylwetkę (160 cm, 45 kg) i nic bym w sobie nie zmieniła, tylko ten nos... Z boku nie wygląda źle bo jest prosty i niedługi, ale z przodu jest strasznie szeroki i taki "bulwiasty". Bardzo szpeci moja twarz i obecnie zbieram na operację. Gdybym było mnie na nią stać, to zrobiłabym ją zaraz po osiemnastych urodzinach.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-20 23:06:31

w sumie to zazdroszcze kompleksu tobie i autorce listu. ona się ostrzyknie, ty zrobisz sobie nos i po kłopocie, a ja chciałabym byc niższa, a na wzrost nic nie moge poradzić, nóg przecież sobie w kolanach nie utne :( zazdroszczę ci , tez chciałabym byc taka mała, drobna i filigranowa :(

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-20 15:47:55

Nie lubię glonojadów i przesady, ale medycyna estetyczna to nic złego jeżeli ktoś na serio ma jakieś ubytki, całkiem płaskie piersi, wąskie i niewidoczne usta... Czemu nie ?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1