Decyzja dnia

Czy wrócić do byłego? Nudził mnie, ale przynajmniej nie czułam się samotna... Monika

2 tygodnie temu zerwałam ze swoim chłopakiem. Nie byliśmy razem zbyt długo, bo jakieś 3-4 miesiące, ale i tak się do niego przywiązałam. Nawet nie wiem o co dokładnie poszło. Zaczął mnie trochę wkurzać, bo nie wykazywał żadnej inicjatywy. Ciągle tylko siedzenie w domu, albo kolacja w tej samej knajpie, ewentualnie spotkanie z tymi samymi znajomymi. Nuda. Ogólnie to dobry facet, ale myślałam, że znajdę sobie kogoś ciekawszego. Na razie się chyba na to nie zanosi, więc zostałam sama.

Teraz mamy koniec listopada, niedługo grudzień i mnóstwo okazji do różnych spotkań. A ja sama. Mam iść bez faceta na Wigilię, sama spędzić Sylwestra, najlepiej w domu... Wszyscy znajomi są w związkach. Lepszych czy gorszych, ale są. Trochę mnie to wszystko martwi, bo chyba wolałabym mieć w tym czasie kogoś bliskiego. Może on się jeszcze rozkręci i coś by z tego było. Zastanawiam się, czy nie wrócić.

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (7)
ocena
4.4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-28 14:31:15

Może lepiej wynajmij sobie takiego chłopaka do towarzystwa, który będzie na twoje zawołania kiedy czujesz się samotna? Haha śmiać mi się chce z ciebie. Rozbrajają mnie ludzie, którzy wolą być z kimkolwiek na siłę, byle tylko nie być samemu. Powodzenia.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-28 08:57:43

Trzeba było wcześniej pomyśleć a nie zrywać z nim. Co Ty myślisz że nawet jak znajdziesz mega ciekawego faceta to on zawsze taki będzie? Nie po kilku latach (albo wcześniej) dopadnie Was codzienność i rutyna. Jesteś samolubna, nie zasługujesz na niego. Mam nadzieje że chłopak się nie zgodzi bo potem po świętach pewnie znowu go rzucisz, lepiej sobie poszukaj takiego który wg. Ciebie nie będzie nudny, tylko skąd wiesz czy taki "interesujący" chłopak nie stwierdzi po jakimś czasie że to Ty jesteś nudna i Cie zostawi?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-27 22:29:40

No, wróć. Potem go rzucisz po sylwestrze, bo już ci nie będzie potrzebny. Ale potem przypomnisz sobie, że 14 lutego walentynki, a je też głupio spędzać bez faceta. I znowu zachcesz wrócić. Potrzymasz go przy sobie jeszcze przez karnawał,a potem możesz rzucić po ostatkach. I tak do Wielkanocy (chyba, ze po drodze masz urodziny). P.S. Może z okazji dna matki dzieciaka sobie sprawisz?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-27 16:33:06

Haha tak, bo najlepiej to być z byle kim, by nie być samym na święta i sylwestra... Ile ty masz lat dziewczyno? Przecież tym bedziesz go tylko ranić, wykorzystasz go tylko po to, by głupio nie wypaść przed rodziną i nie zostać samą... Jak nie będziesz szczęśliwa sama ze sobą to nikt ci tego szczęścia nie da :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Asia
(Ocena: 5)
2016-11-27 15:20:26

Trochę to samolubne, nie uważasz? Naprawdę powinnaś się cieszyć, że masz rodziców i znajomych. Ja nikogo nie mam. Święta spędzam samotnie od 4 lat. Więc zamiast użalać się nad sobą ciesz się tym co masz. Zostaw chłopaka w spokoju. To bez sensu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-11-26 11:39:58

głupia małpa... Zostaw go, nie zasługujesz na niegp

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-26 07:29:18

weź zostaw chłopaka w spokoju.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1