Decyzja dnia

Czy walczyć o faceta, który mnie zostawił? On jest o 7 lat starszy... Diana, 20 l.

Mam 20 lat. Przez ostatnie pół roku byłam w związku z facetem który był o 7 lat starszy. Rozstał się ze mną bo uznał, że za mało się starałam. Mi bardzo na nim zależy i nic nie wskazywało na to, że on czuje inaczej. Byłam dla niego dobra, przynajmniej tak mi się wydawało. Powiedział mi, że nie jestem kobietą jego życia, że nie potrafimy ze sobą rozmawiać. Racja, dużo czasu zajmuje mi otworzenie się przed kimś ale starałam się!

Nie kłóciliśmy się wcale, jak była jakaś problematyczna kwestia wolałam to przemilczeć i jak się uspokoiłam to się do niego odzywałam. Po rozstaniu starałam się do niego napisać, powiedzieć, że może powinien to przemyśleć i że ja w nas wierzę. Chciałam dać mu do zrozumienia, że jestem w stanie się o niego postarać. Jednak nie przyniosło to większych efektów. Odpisał następnego dnia, że dobiliśmy do muru którego nie da się zburzyć i swoją decyzję bardzo dobrze przemyślał już jakiś czas temu. 

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (4)
ocena
4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 1)
2017-01-27 15:33:16

Facet Cię nie chce więc o co Ty chcesz walczyć? Miej chociaż odrobinę godności i nie żebrz o uczucie, którego nie ma i nie będzie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-27 09:48:48

Tu już raczej nie ma o co walczyć, więc odpuść. Facet powiedział dobitnie, ze mu cię nawet nie brakuje i nic do ciebie nie czuje. Boli? Na pewno. Ale kiedyś przestanie. I wtedy znajdziesz kogoś, komu będzie na tobie zależało. Trzymaj się!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-27 08:55:26

Odpusc. Szkoda cie, dziewczyno. Chocbys sie zes.... zlotem, to bedzie krecil nosem, ze nie diamentami. A jakby przyszlo co do czego, to zostawilby cie dla laski z gowna. Nie zasluguje na specjalne traktowanie, takich mezczyzn sie nie szanuje bo na to nie zasluguja

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-27 07:23:06

Powiedział ci, że uczucie zgasło, że nie chce z tobą być. Nie warto na siłę trzymać kogoś przy sobie. Ja tak zrobiłam i teraz żałuję. Jestem kilka lat z kimś, kto mnie nie kocha tylko lubi. To boli i zabija moje uczucie. Straciłam niepotrzebnie kilka lat życia, a mogłam poznać kogoś, kto odwzajemniłby moje uczucia. A teraz jestem zatruta od środka.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1