Decyzja dnia

Czy umówić się z chłopakiem, który mi się nie podoba? Żal mi go... Urszula

Chciałabym Was zapytać, co myślicie o randkach z facetami, którzy wcale Was nie interesują. Jestem właśnie w takiej sytuacji, ale nie wiem, czy dobrze bym zrobiła. Jestem w liceum i chłopcy ciągle się przechwalają z kim to chodzą, z kim się umówili, a nawet z kim spali. Ich nieśmiali koledzy nie mają nic do powiedzenia, bo albo żadna nie chce na nich spojrzeć, albo nie mają odwagi. Myślę o tym, żeby pomóc mojemu koledze, który czuje się chyba trochę odrzucony. Dla mnie to nic takiego, a on mógłby nabrać pewności siebie.

Otóż, mam taki plan, że zakręcę się przy nim i zaproszę na kawę albo do kina. Wiem, że on pochodzi z biednej rodziny i będzie mu trochę głupio, więc kupię bilety wcześniej i powiem, że dostałam i przydałoby się je wykorzystać. Wtedy powinien się zgodzić. Zresztą, wydaje mi się, że on naprawdę jest mną zainteresowany, ale boi się normalnie porozmawiać. Potem mógłby napisać na facebooku albo opowiedzieć kolegom, że byliśmy gdzieś razem. Mnie jest wszystko jedno, a jemu to chyba pomoże.

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-08 07:46:56

Ludzie chodzą na randki i nie zawsze przeradza się to w coś poważniejszego przecież. Bądź przyjacielska ale nie rób mu nadziei :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-06 00:50:34

raz możesz się umówić aby mu nie było przykro ale następnym razem już nie.Ja miałam taką sytuacje w życiu że pewien chłopak chciał być ze mną-ale ja nie chciałam bo mi się nie podobał.mimo to umówiłam się z nim kilka razy-bo miał dobry charater.On póżniej dowiedział się że ja z nim nie chce być ale od tego czasu dużo mi pomógł i właściwie jesteśmy bardzo dobrymi znajomymi.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-04 05:21:27

Nie rób tego! Potem się nie opedzisz od niechcianego adoratora i to będzie koszmar i dla ciebie i dla niego

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1