Decyzja dnia

Czy udawać, że zgubiłam pierścionek zaręczynowy? Wstydzę się go nosić. Dominika

Bardzo ucieszyłam się z jego oświadczyn. Czekałam na to długo. Znamy się od lat, mieszkamy razem i jest super, więc naprawdę chcę zostać jego żoną. Problem w tym, że on ma specyficzny gust. Lubi kicz i nie bardzo rozumie, że ktoś gustuje w czymś bardziej wyszukanym. Doskonale jest to widoczne w pierścionku od niego.

Duży, ostentacyjny, złoty, zdobiony, ciężki. Nie wiem ile kosztował i wcale mnie to nie interesuje. Jest po prostu brzydki. Albo inaczej - nie w moim guście. Oczywiście go przyjęłam, bo nie jestem materialistką, ale zaczyna mi ciążyć. Nie lubię go nosić i wręcz się tego wstydzę. Wolę nie mieć żadnego, niż taki.

Narzeczonemu o tym nie powiem, bo się obrazi. W końcu chciał dobrze i pewnie sporo wydał kasy. Dlatego chyba nie pozostaje mi nic innego, jak pozbyć się problemu na własną rękę.

 

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (4)
ocena
4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-11 14:48:36

o ludzie. chyba bedzie mu bardziej przykro jak pomysli ze zgubilas pierscionek, albo typ ma totalnie wywalone albo zero gustu

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-11 08:49:37

Chyba nie dojrzałas.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2018-04-11 06:14:33

Dorośli ludzie, chcą brac ślub a rozmawiać nie umieją? Powiedz mu ze wolisz coś skromnego i już. Mój zanim mi się oświadczył pokazał mi pierścionek jaki wybrał na ewentualne zaręczyny- powiedziałam mu wprost ze mi się nie podoba. Pokazałam jakie mi się podobają i taki właśnie dostałam.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-11 00:25:17

ha ha, tak to jest jak niedojrzałe gówniarze się biorą za ślub. Serio pierścionek może zniszczyć tę waszą wielką poważną miłość? Nie umiesz mu powiedzieć teraz prawdy to odpuść sobie ślub. Nie dojrzałaś do poważnej relacji.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1