Decyzja dnia

Czy uda mi się stworzyć związek bez seksu? P., 21 l.

Mam 21 lat i według statystyk powinnam już od kilku lat regularnie uprawiać seks... Nie mówię, że jestem dziewicą, ale moje doświadczenia w tym temacie można policzyć na palcach jednej ręki. Nigdy to nie wyszło ode mnie, bo zawsze jestem nakłaniana przez chłopaków. Niestety, żaden długo ze mną nie wytrzymuje i nic z tym nie potrafię zrobić. Dwa razy bardzo się zakochałam i bardzo chciałam stworzyć normalny związek, ale mnie interesuje przebywanie ze sobą, wspólne chwile, wyjazdy, zabawa. Seksu praktycznie nie potrzebuję.

Chyba nigdy nie czułam czegoś takiego jak pożądanie albo podniecenie. Nie było takiego momentu, że chciałam rzucić się na chłopaka i pójść z nim do łóżka. Nawet jak kocham, to bez podtekstu seksualnego. Lubię się całować, przytulać, ale nigdy nie nabieram ochoty na coś więcej. Ciekawa jestem, czy tylko ja jestem taka dziwna. Może powinnam się leczyć?

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-02-01 18:37:55

Istnieją mężczyźni aseksualni. Moim zdaniem opisany problem leży gdzie indziej. Być może jest to kwestia tego, że nie trafiłaś na odpowiedniego partnera. Może jesteś innej orientacji - należy się nad tym poważnie zastanowić. Sama jestem kobietą, która seksu raczej nie inicjuję. Mam 25 lat i zdarzało się, że przez kilka miesięcy z rzędu żyłam w celibacie, bez żadnych "skutków ubocznych". Ludzie są różni. Po prostu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-02-01 12:46:34

Powiem tak, ja w twoim wieku dziewicą nie byłam, ale do póki nie poszłam z pierwszym facetem do łóżka to myślałam tak samo. Daj sobie czas, na spokojnie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1