Decyzja dnia

Czy to możliwe, że nie mam przyjaciół z powodu wyglądu? Jestem śliczna... N.

To zabrzmi dziwnie, możecie się pośmiać, ale spróbujcie mnie zrozumieć. Jestem normalną dziewczyną. Najnormalniejszą w świecie. Lubię rozmawiać z ludźmi, poznawać nowe osoby, jestem szczera, potrafię dotrzymywać tajemnic, nie obrażam się z byle powodu. Myślę, że można się ze mną dogadać i fajnie bawić. Coś mi jednak przeszkadza, bo tak naprawdę nie mam ani jednej prawdziwej przyjaciółki.

Długo się zastanawiałam, co jest ze mną nie tak. Może jestem na to za głupia? Chyba nie, bo umiem się wypowiedzieć i mam sporo zainteresowań. Odstraszam wyglądem? Też nie za bardzo, bo podobno jestem bardzo ładna. Wręcz śliczna. Pochodzę z patologicznej rodziny? Na pewno nie. Nie szanuję się, zdradziłam kogoś, nie potrafię się zachować? Nie sądzę.

Wyszło mi na to, że przeszkodą jest mój wygląd. Prawdopodobnie jestem za ładna i ludzie się mnie boją.

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (6)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-24 20:57:30

i skromna...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-23 23:45:41

Ja mam naprawdę śliczną przyjaciółkę (była finalistką wyborów Miss Polonia) i jest naprawdę przeurocza, ma masę znajomych, jest mądrą kobietą, pracuje, ma męża i dziecko, ludzie ją kochają.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-24 00:13:45

przecież tam same paszczury się pokazują :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-23 21:20:09

ja cię bardzo dobrze rozumiem, sama należę do kategorii "slicznych" dziewnym ale zawsze zostałam byłam uczona że moja wiedza i obyczaje są ważniejsze niż ładna buzia więc nigdy specjalnie się nie przejmowałam moim wyglądem. to co mówisz jest okropne i aż nie chce się wierzyć że kobiety mogą mieć takie problemy ale zapewniam cię że tak jest i tak samo jak ty częściej przyjaźnię się z facetami. Ale nie trać nadziei, nie wszystkie laski są takie zawistne, sama również znalazłam najbliższe przyjaciółki dopiero na studiach :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-23 17:27:25

A może po prostu za bardzo się starasz wszystkim podpasować i koniec końców nie pasujesz nikomu? Faceci nie są szczególnie wymagający i raczej nie szukają przyjaciółek, więc wiadomo, że będą dobrze się czuć w towarzystwie ślicznotki, która zrobi wszystko żeby ją akceptowano, da odpisać zadanie, pójdzie na imprezę, wysłucha itp.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim22
(Ocena: 5)
2017-09-23 11:08:07

rozumiem :) to obracaj się w towarzystwie chłopaków :) a z czasem poznasz koleżanki lub przyjaciółki:) myślę ze masz trochę w tym racji:) ze niektórzy patrzą tylko na wygląd:) bardzo to krzywdzące ale nic się na to nie poradzi:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1