Decyzja dnia

Czy ten chłopak jest dla mnie za stary? Anna, 16 l.

Jestem Anka i mam 16 lat. Nigdy jeszcze nie miałam żadnego chłopaka. Myślałam, że jak się uda, to będzie to ktoś w podobnym wieku. Jeden z klasy nawet coś próbował i mnie też się podobał. Ostatnio poznałam kogoś innego i on chyba jest mną zainteresowany. Najgorsze jest to, że to kolega mojego brata i jest w jego wieku… Czyli ma 21 lat.

Dla mnie to trochę dużo. Ja jeszcze mam skończyć gimnazjum, potem liceum, a on już jest na studiach. Dziwne to trochę. Nigdy mi się tacy starsi nie podobali, ale ten jest naprawdę fajny. Rozmawiał ze mną normalnie, a nie jak z jakimś dzieckiem. Nie mówi żadnych głupot i nie przystawia się na siłę. Dostałam od niego SMS-a z zaproszeniem do kina w sobotę i nie wiem co robić.

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-31 08:34:47

W twoim wieku też umawiałam się ze studentem. W moim przypadku to nie wypaliło. Ja byłam jeszcze buntującą się gówniarą. Był naprawdę fajnym facetem, ale byłam za głupia na poważniejszy związek i miałam swoje problemy. Gdybym była bardziej ogarnięta to może coś by z tego wyszło. Spróbować zawsze można ale po twoim liście widzę, że jesteś jeszcze niedojrzała, tak ja ja wtedy. Uważaj tylko żeby nie zrobić niczego wbrew sobie. Taki student to już ma swoje potrzeby a ty niekoniecznie musisz być na to gotowa.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-31 01:11:11

Nie jest za stary, ja też zaczynałam się spotykać ze swoim facetem gdy ja miałam 16 lat a on 21 identycznie miałam jak ty. Ja chodziłam jeszcze do szkoły, a on już pracował.Mimo tego, związek przetrwał 11 lat i jesteśmy razem do tej pory, jest dla mnie jak mąż.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-01 07:22:52

Jak mąż? Facet ma 32 lata i nie potrafi po 11 latach się oświadczyć? Współczuję.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1