Decyzja dnia

Czy sprzedać dziewictwo za 3 tys. zł? Będę miała na wakacje. Wiktoria, 18 l.

Mam 18 lat i dalej jestem dziewicą. Wiem, że to dziwne, ale tak jest. Dziewczyny w moim wieku mają to za sobą, a ja dalej czekam. Nie mam ciśnienia na tym punkcie, ale chciałabym się już pozbyć tego ciężaru. Czuję się jak dziecko i chcę to zmienić. Chciałabym to zrobić, a do tego jestem tak biedna, że nie mogę nigdzie wyjechać na wakacje. Może to połączyć? Widziałam ogłoszenia dziewczyn, które sprzedają dziewictwo. Trochę dziwne, ale mnie by to urządzało. Nie byłoby dziewictwa i miałabym pieniądze na wyjazd.

Zastanawiam się, czy nie napisać takiego ogłoszenia i wybrać kogoś fajnego. Facetów z pieniędzmi jest sporo i pewnie nie jeden by chciał się ze mną spotkać. Według mnie to nie prostytucja, bo nie chodzi tylko o zarobienie. Poczułabym się jak prawdziwa kobieta i mogłabym sobie gdzieś odpocząć. Jedno spotkanie i byłoby po problemie. Nikomu o tym nie mówiłam, ale to chyba nic strasznego?

Trochę się boję bólu, ale muszę zacisnąć zęby i to zrobić. Modlę się, żeby nie trafić na jakiegoś chorego zboczeńca, który zrobi mi krzywdę. 

Zobacz również: To chyba najdroższa dziewica na świecie! Na ile wyceniła swoją cnotę?

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (7)
ocena
4.1/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 2)
2018-07-06 21:22:57

Jezu, jedyna dziewica na wsi. Jesteś zd średniowiecza? A poza tym jak wytłumaczysz rodzicom nagły przypływ gotówki? Na ulicy znalazłaś?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-07-06 19:24:14

zrób to ale weź lepszą kasę. pójdź do koleżanki która ma zajebisty wystrój w domu, zrób sobie parę zdjęć w super pozach, erotycznych ale z klasą, a potem wyceń się na conamniej 2 razy tyle. powodzenia! (nie pokazuj twarzy na zdjęciach)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-07-06 17:31:30

Słabo się cenisz. Jak chcesz już dać dupy, to chociaż zgarnij za to sensowną kasę.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 2)
2018-07-06 17:27:58

Tak - kariera ku*wy stoi przed tobą otworem. Do dzieła. Fajna praca. Polecam.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-07-06 11:10:52

Na zbiorze owoców można wyciągnąć w miesiąc 2 tys albo wiecej. Weź sie za robotę to pod koniec sierpnia pojedziesz na wakacje. Posrane w tych łbach juz totalnie mają niektóre panny. Dziewictwo to taki straszny problem, wielki wstyd. Widzę, że skoro w wieku 18 lat nie masz żadnej koleżanki dziewicy to musisz się obracać w puszczalskim towarzystwie. A zresztą każdemu znajomemu opowiadasz na wstępie czy już z kimś spałaś? Skoro nie czujesz się kobietą ponieważ masz błonę dziewiczą to ta twoja kobiecość jest raczej niewiele warta

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-07-06 11:08:53

jedyna dziewica we wsi hahah. no po twoim toku myslenia to widac, ze jestes z jakiejs wioski zabitej dechami, do szkoly dziecko

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-07-06 00:28:52

3 tys. zł ?! Aż tak słabo się cenisz ?? Ja gdybym miała dać komuś dupy to za naprawdę dobre pieniądze, a nie za ochłapy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1