Decyzja dnia

Czy rzucić chłopaka, bo nie ma pracy i mieszka z rodzicami? Dominika

Adama poznałam ponad rok temu. Nie podobał mi się fizycznie, nasze poglądy były zupełnie różne... Uważałam go nawet za faceta, z którym nigdy nie chciałabym być. Życie zadecydowało inaczej. Spojrzałam na niego łaskawszym okiem. Wiedziałam, że mu się podobam.... Między nami zaiskrzyło gwałtownie, może w ciągu kilku dni. Jesteśmy od roku parą. 

Adam okazał się wspaniałym facetem. Rozumiemy się bez słów, troszczy się i szanuje mnie jak nigdy nikt inny.. Zawsze brakowało mi tego, co mam teraz. Niestety, z powodu błędów z przeszłości ma słabe doświadczenie zawodowe, a bardziej jego brak. Przez to nie potrafi znaleźć pracy. Wiem, że się stara i robi co może, jednak mnie ta sytuacja wykańcza. 

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-01 16:43:00

Rzuć tego fajtłapę.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-01 14:11:09

nie ma z nim zadnej przyszlosci, nie wyobrazam sobie jak wogole bierzesz pod uwage zostanie z nim. rozumiem ze jestes zakochana ale nie jestescie razem az tak dlugo, facet powinien byc ostoja kobiety, jakby chcial to poszedlby na kurs czy cokolwiek..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-01 12:57:29

Od razu daj sobie z nim spokój, nie marnuj swojego czasu. Życie masz jedno, po co stracić je na lesera!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-01 00:54:55

Dziewczyno skoro on nie ma wykształcenia, ani zawodu i tak nie ma szans na wysokie stanowisko, a na kasę, czy magazyn przyjmą go bez doświadczenia, więc to żadna wymówka, jest nierobem i tyle. Biedronka bierze każdego jak leci byle chciał pracować, a na lepszą posadę dopóki nie weźmie się na naukę i tak nie ma szans, więc każ mu zanieść CV chociażby tam i o ile nie zrobi z siebie sieroty na rozmowie to prace dostanie. Poczta Polska też bierze każdego, ale to akurat kołchoz, więc kariery listonosza raczej nie podźwignie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-01 00:10:14

Oczywiście że masz dać mu ultimatum. Jak ty sobie wyobrażasz wspólne życie z nim ? Na garnuszku rodziców będziecie siedzieć aż do ich śmierci , do tego z własnymi dziećmii ?! Ogarnij go, przedstaw mu sytuację, powiedz co ci nie pasuje i że ma się brać do roboty jak normalny dorosły człowiek, i dopiero wtedy możesz z nim być. A jak nie zamierza się zmienić to kopnij dziada w du..pę i daj sobie spokój z nierobem. Ja nie wyobrażam sobie życia z takim nieudacznikiem, którego musiałabym utrzymywać bo on się nie garnie do niczego. Następny Ferdziu Kiepski się znalazł.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1