Decyzja dnia

Czy rozebrać się wreszcie przed chłopakiem? Ten widok może go zszokować... Magda

Chyba nie można sobie wyobrazić bardziej oklepanego kompleksu. Mam za małe piersi. Tak naprawdę, to prawie w ogóle ich nie mam. Chyba tylko dzięki sutkom wiem, gdzie powinny być. Jestem płaską dechą. Od zawsze jestem wyczulona na ten temat, ale ostatnio jest coraz gorzej. Próbowałam różnych push-upów, ale nie mają nawet co podnosić. W gimnazjum zaczęłam wypychać sobie stanik i robię tak do dzisiaj...

Na WF-ie przebierałam się sama w toalecie, bo bałam się, że to wyjdzie. Na każdej przerwie sprawdzałam, czy mi się to nie rozlazło. Ciągły strach, że wszyscy się dowiedzą. Nie miałabym życia. Teraz mam jeszcze gorszy problem, bo jestem od jakiegoś czasu w związku i wreszcie przyjdzie czas na coś więcej. Raczej nie chciałby uprawiać seksu z dziewczyną w podkoszulce, pod którą kryje się wypchany stanik. A bez tego wyglądam przecież jak chłopak!

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (5)
ocena
4.6/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

againstthepast
(Ocena: 4)
2018-01-09 16:08:30

Potraktuj to jako formę swoistego testu w celu wyeliminowania fałszywości - jeśli cię porzuci z powodu rozmiaru piersi, to znaczy to tylko tyle, że tak naprawdę cię nie kochał. Jednak na twoim miejscu byłabym przygotowana na to, że chłopak może być w lekkim szoku - w końcu jest to spore zaskoczenie, że dziewczynie znikają piersi "praktycznie całkowicie" z dnia na dzień (albo w kilka godzin) i nie miej mu tego za złe, jeżeli poczuje się zawiedziony i oszukany. No i śmieszy mnie trochę też takie podejście pt. "Będę sobie wypychać piersi i udawać całe życie, że są takie naturalnie, a jak chłopak dziwnie zareaguje, to jego wina, przecież widział gały, co brały, poza tym faceci teraz to by tylko porno oglądali i wzdychali do cycatych modelek, mają wyprane mózgi przez media i myślą, że każda z nas ma duże piersi, a pfe".

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-07 13:38:55

Kochana nic się nie przejmuj. Jeśli tego chcesz, a jedynym oporem jest tylko biust to olej kompleksy. Ponos przy nim stanik bez wypychaczy jak cię to krępuje, oczywiście tylko dla twojego samopoczucia.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 4)
2018-01-06 12:14:08

Myślę, ze nie masz się czym przejmować. Idealny rozmiar piersi to kwesta gustu mężczyzny/ chłopaka. I mówię to jako niezbyt hojnie obdarzona dziewczyna, która miała taki sam dylemat jak Ty :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-06 01:03:01

Przecież nie musisz robić operacji. Są zabiegi dla takich kobiet bez piersi i nie wykonuje ich chirurg plastyczny. Poczytaj o tym, skoro jak sama piszesz chcesz mieć w ogóle jakieś piersi.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Amelia
(Ocena: 5)
2018-01-06 00:05:56

słuchaj nie przejmuj się tak tym, będzie dobrze Olśniewająco piękne kobiety o ciałach modelek zostają przez partnerów porzucane. Szczęście w miłości mało zależy od wyglądu bardziej od charakteru Spokojnie jeżeli to jest prawdziwa miłość to on nie zwymiotuje

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1