Decyzja dnia

Czy prezent na osiemnastkę musi być drogi? Iza

Zostałam zaproszona na osiemnastkę mojej koleżanki z klasy i zamierzam się wybrać. Rodzice wynajęli dla niej klub, ma być sporo ludzi i zapowiada się bardzo fajna impreza. Nawet nie chcę myśleć, ile to będzie ich kosztowało, ale mogę tylko pozazdrościć. Ja mam urodziny w maju i raczej nic większego, niż domówka nie zrobię.

Tylko jest jeden problem. Nie chodzi o to, w co się ubrać i tak dalej, bo nie jestem tego typu dziewczyną. Zawsze coś się znajdzie. Gorzej z prezentem dla jubilatki, bo ja naprawdę nie mam pomysłu, co można jej dać. Zwłaszcza, że jestem zupełnie spłukana.

Zostało mi 30 zł i nie zapowiada się na to, że nagle się wzbogacę...

 

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-05 13:41:20

No i co z tego że impreza w klubie a nie domówka, co to ma do rzeczy ? Każdy kupuje taki upominek, na jaki go stać, nie ważne jak ,,ekskluzywna,, jest to impreza. Większość pewnie i tak przyniesie pierdoły w stylu ,,drzewka szczęścia z penisami,, czy coś w tym stylu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-05 10:13:14

popytaj ludzi, może ktoś jest w podobnej sytuacji, złóżcie się na coś większego.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-05 09:22:43

Dziewczyno, jesteś w liceum i masz ograniczone fundusze, co w tym złego? Ja chodziłam na osiemnastki lata temu i re w klubach zazwyczajialy stolik gdzie kładło się prezenty, ewentualnie kładł je tam sam jubilat po wręczeniu. Ale ja pamietam ze gdy padał pomysł kupienia czegoś droższego, to składało się na taki prezent kilka osób.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1