Decyzja dnia

Czy powinnam ukrywać siwe włosy? Nie chcę ich farbować... Kinga, 24 l.

Mam 24 lata i nigdy w życiu nie robiłam nic poważniejszego z włosami. Uważam, że są ładne i wystarczy je po prostu umyć. Nie bawię się w kosmetyki do stylizacji, specjalne suszarki, prostownice. Tym bardziej nie używam farb, rozjaśniaczy, nie robię sztucznych refleksów. Jestem jaka jestem, nie narzekam. Chodzi mi przede wszystkim o oszczędność czasu i pieniędzy, ale też o zdrowie włosów. Im mniej się z nimi robi, tym dłużej będę mogła się nimi cieszyć. Robi mi się słabo, jak widzę, co wyprawiają moje koleżanki.

Farbują się co 2 tygodnie, przypalają włosy, żeby je wyprostować. Czasami aż czuć zapach spalenizny. Nakładają wszystkie kosmetyki, jakie wpadną im w ręce. A potem płacz, że na szczotce zostają cała kołtuny. Ja umyję głowę, rozczeszę, same wysychają i ładnie leżą. Zauważyłam, że ostatnio trochę wyblakły, ale to może wina braku słońca? Siwizna też się pojawiła. I podobno MUSZĘ coś z tym zrobić.

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Patrycja
(Ocena: 5)
2017-10-05 00:21:51

Włosy wyblakły od braku słońca? Bzdury. Włosy rozjaśniają się od słońca. Spróbuj pofarbować szamponetką. A z resztą... to Tobie mają się podobać włosy, a nie twoim koleżankom.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-04 15:06:11

Ja ufarbowałabym.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-04 09:11:53

Rób co chcesz, ale pamiętaj że młody wygląd to atrakcyjny wygląd, pojedyńcze siwe włosy nigdy nie będą wyglądały atrakcyjnie ponieważ nie są oznaką zdrowa i młodości.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-04 04:02:45

Zafarbuj łeb na siwo i po problemie. Podobno modny kolor. No chyba że masz tylko jeden siwy włos to go po prostu wyrwij i nie siej paniki bo to normalne.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ruda
(Ocena: 5)
2017-10-04 00:03:12

Siwe teraz w modzie :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1