Decyzja dnia

Czy powiedzieć chłopakowi, co mnie w nim obrzydza? B.

Piszę do Was z delikatnym problemem. Wydawało mi się, że potrafię się zachować, ale nie tym razem. Spotykam się z chłopakiem od kilku miesięcy. Im dłużej z nim jestem, tym bardziej się z tego cieszę. Jest naprawdę świetny. Tylko, że im dłużej go znam, tym bardziej wyczuwam coś niedobrego. I to dosłownie... Od jakiegoś czasu zorientowałam się, że strasznie śmierdzi mu z buzi. Wcześniej musiało być inaczej, bo bym zauważyła.

Teraz wystarczy, że się do mnie zbliży i wyczuwam ten przykry zapaszek. Przy całowaniu jeszcze gorzej, bo do zapachu dochodzi dziwny posmak z jego ust. Za pierwszym razem myślałam, że się czegoś najadł i stąd to się wzięło. Ale to niemożliwe, że, bo to trwa już chwilę. Zaczyna mnie to od niego odpychać, bo nie czuję już żadnej przyjemności. Aż mnie naciąga na wymioty.

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (6)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Pogadaj z nim
(Ocena: 5)
2018-02-01 00:02:19

Pogadaj z nim, tylko delikatnie. Może ma próchnicę? Albo refluks lub halitozę

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-31 17:42:21

Widzę, że problem ten sam. Tylko ja mówię swojemu wprost. Idź do dentysty, bo masz chyba stan zapalny. Czuć nieprzyjemny zapach z twoich ust. Poszedł, wyleczył, przestało śmierdzieć. SZCZEROŚĆ w związku, nie słyszałaś o tym?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-31 14:16:33

Zacznij od gum do żucia. Jak się spotkacie to sama ją wyciągnij i żuj i pytaj "chcesz gumę". Powiedz że ją lubisz bo fajnie odświeża oddech itd wtedy na pewno się domyśli, że chodzi o jego nieświeży oddech i może coś z tym zrobi . A ty nie będziesz musiała wdawać się w niekomfortową rozmowę.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-31 11:10:38

ja tam mówię prosto z mostu, trochę z humorem "mhmmm, poranny oddech, normalnie powiew wiosny. wyszoruj zęby to potem będziemy się całować pół dnia" albo jeśli problem jest na co dzień to poprostu "kochanie, myślę że możesz mieć problemy z żołądkiem. czuć od ciebie niepszyjemny zapach, nie obrażaj się bo nie mówię tego żeby cię urazić ale coś jest nie tak i lepiej żeby to wyszło odemnie niż chamsko od kogoś na ulicy"

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-31 11:00:18

Powiedz to szczerze, otwarcie, ale delikatnie. Nie chamsko.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-31 07:06:34

My z moim partnerem mówiliśmy sobie otwarcie, "Kochanie, nie gniewaj się, ale przykro Ci pachnie z ust. Mówię Ci o tym, żeby Ci pomóc, a nie sprawić przykrość"

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1