Decyzja dnia

Czy poszukać sobie faceta z większym przyrodzeniem? Sara, 25 l.

Wszędzie gadają, że rozmiar nie ma znaczenia, mały, ale wariat, liczy się technika i tym podobne frazesy. Ja też tak myślałam. Do czasu kiedy zbliżyłam się do mojego aktualnego chłopaka. Moi poprzedni partnerzy nie byli jakoś szczególnie obdarzeni, ale mieścili się w normie. Seks był fajny i wcale nie potrzebowałam do tego ponad 20-centymetrowej maczugi. Już 14 by wystarczyło. No, ale bez przesady! Coś muszę w sobie poczuć, żeby było mi dobrze. A teraz... Czasami nie wiem czy już robi swoje, czy może jeszcze nie.

Oczywiście głośno tego nie komentuję, bo by się załamał. Na pewno zdaje sobie sprawę ze swojego kalectwa, więc po co go dobijać. Sama nie wiem jak do tego podejść. Jest naprawdę przystojnym chłopakiem, wysportowanym, ze zniewalającym uśmiechem. Do tego ma dużo oleju w głowie, świetnie mi się z nim rozmawia, ma szerokie horyzonty... Myślałam, że się w nim poważnie zakochałam, ale teraz już sama nie wiem. Przecież bez normalnego seksu nie da się stworzyć związku!

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (9)
ocena
4.6/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-22 23:33:35

DOSKONALE CIĘ ROZUMIEM!!! Mam taki sam problem. To Twój facet ile ma cm, 8? Mój ma 15 cm (czy to mało wg was?), ale nie to jest problemem. Jego przyrodzenie jest bardzo cienkie. Mogłoby być trochę grubsze, bo naprawdę mało czuję. Ile muszę nakombinować i nagimnastykować (JA nie on), żeby coś czuć, to chyba wszystkie fit blogerki tyle nie gimnastykują się... A najgorsze jest właśnie to, że mówi, ze chce żebym była jego żoną ;/ myślę sobie wtedy - ja mam całe życie nic nie czuć? NIE! a przecież nie chcę go zdradzić, a boję się że w końcu do tego dojdzie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-23 17:29:43

Mam taką samą sytuację, tyle, że jesteśmy rok po ślubie. Czas zamówić wibrator, pod pretekstem urozmaicenia w łóżku.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-23 17:35:55

Mam taką samą sytuację, tyle, że jesteśmy rok po ślubie.Rozmawiamy, ja się gimnastykuje (on ma chora nogę więc jeszcze gorzej). Jedyne wyjście oral i zamówić wibrator dla urozmaicenia.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
A
(Ocena: 5)
2017-06-22 14:36:43

Też się przez chwile spotykałam z chłopakiem, który miał bardzo małego członka. Nic nie wyszło z tej relacji, ale z innego powodu. Choć wydaje mi się, że to niestety i tak stanęłoby nam na przeszkodzie. Jak wchodził to w ogóle nic nie czułam. Wiele pozycji odpadało. Jeśli teraz CIę to tak frustruje, to zapewne z czasem będzie tylko gorzej.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-22 10:51:32

Mój mąż mam wybitnie mało w majtkach, ale on doskonale od początku wiedział, jak sobie radzić z tym problemem. Przed pierwszym seksem szczerze ze mną rozmawiał, byłam przygotowana na to. Stosuje specjalne nakładki na penisa, jest mistrzem minetki, umie posługiwać się dłońmi. Co więcej: z czasem, dzięki różnym technikom nauczyliśmy sie oboje, jak sprawić mi satysfakcję i bez tego wszystkiego zwykłym stosunkiem. Ale to wymagało szczerości, rozmów, chęci, ale przede wszystkim MIŁOŚCI.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ja
(Ocena: 1)
2017-06-22 10:31:55

Może np. zacznij ćwiczyć mięśnie kegla, żeby bardziej się na nim zaciskać (zawsze widzicie winę w facecie, ale nie w sobie), spróbujcie innych pozycji, są takie które sprawdzają się tylko dla dużych i takie tylko dla mniejszych członków i oczywiście, niech facet będzie świadomy, że nie dochodzisz (jeśli udajesz, to pozdro), wprawi ręce w ruch, niech doprowadzi Cie oralnie albo cokolwiek. Najlepiej kurcze smęcić w internetach zamiast porozmawiać i spróbować poprawić sytuację.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-22 09:34:52

Mogę napisać tylko że współczuję, byłam w takiej sytuacji, tylko juz na poczatku znajomosci (miesiac, dwa) powiedzialam co jest grane, cierpiał ale zrozumiał, teraz jestesmy znajomymi juz od 4 lat, dalej nie moze sobie znalezc dziewczyny. To niesprawiedliwe ze niektorych tak los pokaral.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-22 08:41:33

Nie znam tematu z własnego doświadczenia ale są chyba teraz takie nakładki na penisy. Moze to nie jest idealne rozwiązanie ale chyba warto spróbować zanim się skończy znajomość definitywnie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-22 07:23:02

Rozumiem cię doskonale, tyle że jesteśmy po ślubie. Myślałam przez te parę lat razem, że miłość ważniejsza, że to jakos będzie, język, wibrator. Nie, nic nie zastąpi satysfakcji z normalnego seksu, chodze sfrustrowana.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1