Decyzja dnia

Czy poszłabyś na ślub byłego chłopaka? Ja dostałam zaproszenie... Edyta

Bardzo lubię chodzić na wesela. Nie przepuszczam żadnego, bo to fajna zabawa. Czuję się lepiej, kiedy ktoś chce mnie zaprosić, chętnie popatrzę na kiecki innych dziewczyn, zjem coś dobrego i potańczę do rana. Co lato mam przynajmniej 2 takie okazje. Najpierw siostra, potem brat, kuzynki, kuzyni, znajomi, dalsza rodzina. Dzieje się. Ostatnio dostałam zaproszenie na jeszcze jedną taką imprezę, ale teraz nie wiem czy iść... Żeni się mój były, który zostawił mnie jakieś 2 lata temu. Nawet nie wiem z kim teraz jest, bo wyprowadził się do miasta i przestał mnie interesować.

Na zaproszeniu jest jakieś nazwisko, którego nie kojarzę. Przynajmniej to nie żadna moja była koleżanka, więc nie będzie siary. O ile w ogóle się wybiorę. Trochę mnie korci, ale przyjaciółka powiedziała mi, że chyba nie mam do siebie szacunku. Typek zostawił mnie dla innej i chce żebym patrzyła na jego szczęście. Sama nikogo teraz nie mam. No więc poszłabym sama na ślub byłego chłopaka. Wypada?

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-18 12:05:38

Kompletnie nie rozumiem po co zapraszać na swój ślub byłych, to dziecinada. Jeśli jeszcze ludzie się rozeszli bo się lubili, ale doszli do wniosku, że to na tyle, że nie ma między nimi chemii, miłości to ok... ale jeśli rozstanie było z powodu zdrady/kłótni itp to po co? Żeby dopiec byłemu, albo poniżyć przyszłą żonę/męża? Tak to jest jak ludzie nie dorosną i bawią się w takie żałosne gierki.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-18 11:20:31

Jeśli chcesz iść na ten ślub tylko dlatego, żeby zrobić jakąś głupotę (np. teksty w stylu, że jesteś jego znajomą, tyle że z nim spałaś) to lepiej sobie daruj i zostań w domu. Mój mąż zaprosił na nasze wesele swoją byłą. Zgodziłam się na to, aczkolwiek troszkę dziwnie się z tym czułam. Ale ona zachowywała się normalnie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1