Decyzja dnia

Czy pójść na studniówkę z bratem? Nie mam innej opcji... Kamila

Za tydzień studniówka, na którą się napalałam od roku, a chyba nic z tego nie wyjdzie. Po prostu nie mam z kim iść. Nie wiem co ze mną nie tak, bo mam wielu znajomych, ludzie mnie chyba lubią, ale chłopaka, a nawet partnera na imprezę nie potrafię sobie znaleźć. Chyba jestem za mało bezczelna, żeby któregoś wprost zapytać... No, ale nie mogę się teraz użalać, bo czasu coraz mniej.

Najpierw myślałam, że poproszę o to mojego sąsiada. Chłopak o rok starszy, bardzo fajny. Okazało się, że wyjeżdża za granicę, więc nawet się nie wygłupiałam. Potem pomyślałam o kuzynie, który na pewno by się zgodził, ale mieszka daleko i trzeba by to jakoś zorganizować. Koleżanka teraz wymyśliła, że przecież mogę iść z bratem, bo on jest taki przystojny i imprezowy... To nie był żart, ona tak myśli.

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (2)
ocena
3.5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anna
(Ocena: 2)
2017-01-20 22:13:47

"Chyba jestem za mało bezczelna, żeby któregoś wprost zapytać... " BEZCZELNA? No ludzie...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-18 10:58:58

Wszystko zależy od sytuacji. Najlepiej zorientować się czy w klasie/szkole nie jest jakiś kolega, który również idzie sam. Wtedy poloneza możesz zatańczyć z nim, zdjęcia zrobić. Jeśli nie będzie to dobre towarzystwo, zawsze masz koleżanki. Druga opcja moim zdaniem to iść na żywioł i kogoś zaprosić, kolegę, przyjaciela. Może wyjdzie z tego coś więcej? Co do brata, to też jest dobry pomysł. Tylko pamiętaj żeby nie był zbyt imprezowy. Na mojej studniówce, koleżanka przyszła z bratem, któremu spodobała się samotna koleżanka. Nie dość, że została sama, to w dodatku wszyscy myśleli że chłopak ją wystawił- nie wszyscy wiedzieli że to jej brat bo sie tego wstydziła.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1