Decyzja dnia

Czy pierwszy raz musi być z chłopakiem, którego się kocha? Marta

Naprawdę nie mam kim o tym pogadać, więc może Wy mi pomożecie... Mam 19 lat i jestem dziewicą. Dziwne, wiem. Ciągle słyszę, że dziewczyny tracą cnotę coraz wcześniej, nawet w wieku 15 lat, a ja czekam, czekam i nic. Nie mam chłopaka, więc nie mam co z tym zrobić. Niektórym może to się wydawać głupie, ale to dziewictwo mi ciąży. Koleżanki mają to za sobą (tak mówią), a ja jestem jedyna, która tego nie próbowała.

Nie jestem tak znerwicowana, żeby się puścić z byle kim, ale mam kogoś takiego blisko... Przyjaźnię się z nim od dawna. On też raczej nie przebiera w dziewczynach, więc może by się nawet zgodził. Ja bym na tym skorzystała, on też. Nie rozmawialiśmy nigdy o seksie, ale on chyba też jeszcze z nikim nie spał. Ufam mu, więc dlaczego nie spróbować?

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (3)
ocena
4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-14 11:42:34

Skąd się wziełaś dziewczyno? Też mam tyle lat co ty i mogę cię zapewnić, że większość dziewczyn e tym wieku również nie posiada żadnego doświadczenia. Robisz problemy tam gdzie ich nie ma. Lepiej zaczekaj na kogoś, kogo pokochasz, bo możesz później żałować tej głupoty.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 2)
2017-06-14 10:39:19

Nie, facet nie musi być tym, którego się kocha. To nie bajka Disneya. Facet, z którym to zrobisz ma być tym, do którego czujesz pożądanie, i co do którego masz pewność, że potraktuje Cię dobrze. Będzie delikatny i wyrozumiały. Pierwszy raz to nie gra, ani wyścigi. Masz wybrać kogoś, dzięki komu będziesz z uśmiechem pamiętać ten dzień, nawet jeśli będzie to człowiek tylko na jeden raz, bo zły wybór spowodować może, że poczujesz obrzydzenie do seksu, bądź strach przed nim.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-14 00:39:08

O ludzie, najlepiej zajmij się czymś innym. Może jak dorośniesz wróć do tematu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1