Decyzja dnia

Czy paradowanie do toalety z podpaską w dłoni jest w złym tonie? Julia

Dobra, sprawa może jest wydumana, ale myślę, że każda z Was się kiedyś nad tym zastanawiała. Albo nie, bo przecież nie wypada i reguły są już dawno ustalone. Chodzi mi o sytuację, kiedy siedzę z innymi ludźmi i czuję, że muszę zmienić podpaskę. Mniejsza z tym, czy dzieje się to w restauracji czy w czyimś domu. Wtedy odruchowo bierze się torebkę do toalety, żeby zachować pozory.

A gdyby tak wyciągnąć z niej podpaskę i tampon, chwycić w dłoń i niczego nie ukrywać? Przecież jak nagle zrywam się z torbą, to i tak wszyscy wiedzą o co chodzi. A potem zazwyczaj jest problem, gdzie ja postawić, bo chyba nie na brudnej podłodze w knajpie. Tak zabrałabym ze sobą tylko to, czego potrzebuję, a towarzysze pilnowaliby torebki. Bo przyznam się, że ostatnio tak zrobiłam

 

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-14 11:51:08

To prawda, że okres jest sprawą naturalną ale również intymną i nie każdy musi i chce wiedzieć, że go akurat masz. Jeśli nie chcesz chodzić z torebką do toalety, to wyciągaj podpaskę dyskretnie szczególnie w miejscach publicznych jak już ktoś napisał.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-14 09:30:48

To nic złego, to normalne, jednak w miejscach publicznych lepiej wyciągać taką podpaskę dyskretnie z torebki, schować w rękę czy do kieszeni spodni i iść do wc

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-14 07:35:20

jeśli Cię przez to obgadywali, to jacyś idioci.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-14 06:53:50

Ja akurat stosuję tampony, a że są małe to da się je bez problemu ukryć w dłoni. Ale czy ja wiem? Normalna fizjologia, nie ma czego ukrywać. Normalni ludzie na pewno nie powinni czuć się zniesmaczeni, chyba że masz jakichś dziwnych znajomych.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1