Decyzja dnia

Czy panna z dzieckiem jest skazana na samotność? Paula, 21 l.

Pewnie to nie jest pytanie do innych dziewczyn, ale może macie jakieś doświadczenia i coś mi powiecie na ten temat. Sprawa wygląda tak, że kilka lat temu, a dokładnie 4, bardzo zbłądziłam. Pierwsza miłość, totalna głupota z naszej strony i wyszło na to, że jestem w ciąży. Urodziłam w wieku 18 lat. Nasi rodzice próbowali nas zmusić do tego, żebyśmy byli razem, ale nie dało rady. Kompletnie do siebie nie pasowaliśmy. On był zupełnie nieodpowiedzialny. Zerwałam z nim kontakt i on nawet nie chce się widywać z dzieckiem.

Mój syn ma teraz 3 lata, a ja 21. Wiem, że to źle wygląda i większość ma na temat samotnych matek kiepskie zdanie. Zrobiłam źle, spieprzyłam sobie życie, ale nie chcę się poddawać. Nadal wierzę, że kiedyś się szczęśliwie zakocham. Boję się, że to tylko moje naiwne marzenia i nic takiego nigdy się nie wydarzy. Szczerze mówiąc, wątpię, żeby ktoś w podobnym wieku był zainteresowany panną z dzieckiem. Chłopcy w moim wieku są zazwyczaj zainteresowani zabawą, a nie odpowiedzialnością.

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-25 11:40:10

Znam sytuację, gdzie chłopak się ożenił z ciężarną, wiedząc, że nosi dziecko innego. Chłopak poznał ją jak już była w ciąży. W ogóle dziwne pytanie. Miliony rozwiedzionych czy porzuconych kobiet z dziećmi znajdują sobie chłopa. Ni sądzę, żeby to był problem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-25 13:40:31

Po prostu głupi jeleń. Będzie robił na obcego bachora.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-25 14:28:40

a moze po prostu sie zakochal?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-25 16:16:40

Pewnie tak, a miłość ogłupia. Za parę lat zrozumie, że popełnił największy błąd swojego życia.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-25 08:55:25

Znam dwie dziewczyny które rozstały się ze swoimi mężami w momencie kiedy ich dzieci były malutkie. Teraz obydwie są w szczęśliwych związkach z nowymi facetami, a ich dzieciaki mają nowych tatusiów. Osobiście nie znam żadnej dziewczyny, która byłaby długo sama ze względu na dziecko. U ciebie rzeczywiście może chodzić o wiek, chociaż chłopak np 25lat wcale nie jest dużo starszy a moze być już trochę dojrzalszy pod tym względem. To jest ogólnie trudny temat, nigdy nie wiadomo, jak partner zareaguje na wiadomość o dziecku. Ale obserwując otoczenie (bo sama nie mam takich doświadczeń) uważam, że absolutnie masz szansę na szczęście w przyszłości.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1