Decyzja dnia

Czy osiemnastka w domu musi być gorsza od imprezy w klubie? Aneta

Chciałabym Was poprosić o radę, bo już nie wiem co lepsze. Byłam już na kilku imprezach osiemnastkowych i większość odbywała się w klubach. Niedługo ja też będę świętować i chciałam coś zorganizować, ale nie stać mnie na taki wydatek. Pomyślałam, że lepiej zrobić cokolwiek w domu, niż nic, ale teraz już sama nie wiem. Moja niby przyjaciółka powiedziała, że się tylko wygłupię i powinnam zrezygnować z urodzin, niż robić z siebie biedaka. Chyba ma trochę racji, ale ja chciałabym mieć jakieś wspomnienia...

Gdybym mieszkała w bloku, to nikt by się u mnie nie zmieścił, ale mieszkamy w domu babci i jest tu dużo miejsca. Mogłabym zrobić urodziny na całym parterze, a rodzice i babcia by nam nie przeszkadzali. Może to nie to, co w klubie, ale chyba nie tak źle. Byłoby domowe jedzenie, muzyka, którą sami byśmy sobie wybrali i wszystko pod ręką. Kiedyś przecież robiło się tylko takie imprezy, a teraz jakaś moda na drogie lokale. Sama już nie wiem, co robić.

Lubicie chodzić na takie domówki? Ja nigdy nie narzekałam, bo przynajmniej gospodarz przejmuje się swoimi gośćmi. Jak byłam w takim klubie, to moja koleżanka, która miała urodziny, ciągle gdzieś znikała, siedziała w wąskim towarzystwie i prawie jej nie widziałam. Jakoś tak głupio.

 

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-24 16:38:54

Rób w domu i nie oglądaj się na nikogo. To żaden wstyd. Plus- masz na imprezie tylko osoby które zaprosiłaś a nie hołotę z klubu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-24 09:00:45

Za moich czasów brało się koleżanki i szło do klubu albo robiło domówki jak akurat ktoś miał wolną chatę. Albo do lasu i też była impreza.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Sara
(Ocena: 5)
2018-03-24 06:58:52

Ja też kilka lat temu robiłam 18-stkę w domu i szczerzr, wspominamy to lepiej niż te imprezy na salach. I masz rację, w domu jest węższe grono osób i nie ma raczej niezręcznych sytuacji między gośćmi.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1