Decyzja dnia

Czy on przestanie mnie zdradzać, kiedy to zrobię? Marta, 27 l.

Dziewczyny, chodzi mi po głowie może szalony pomysł, ale to chyba jedyny sposób, by wreszcie ułożyło się moje życie. Jestem młoda, ale przecież nie głupia. Związałam się z chłopakiem, na którym zawsze mogłam polegać. Kocham go od czasów liceum i nic się w tym względzie nie zmieniło. Mimo, że chyba powinno. Na początku studiów zamieszkaliśmy razem, od kilku lat jesteśmy małżeństwem. Wszyscy mówili, że trzeba z tym zaczekać, ale byłam go w stu procentach pewna. Teraz już nie jestem i chcę to ratować.

Wcześniej tylko podejrzewałam, ale nawet nie chciałam o tym myśleć. Coraz częściej wyjeżdżał w delegacje, chociaż nie pracuje na żadnym wysokim stanowisku. Wieczorami umawiał się z kolegami, ciągle wymyślał jakieś powody, żeby wyjść z domu. Myślałam, że to ja go nudzę. Potem okazało się, że po prostu bardziej interesują go inne dziewczyny. Nie będę mówiła o szczegółach, ale zdradzał mnie wielokrotnie. Prawdopodobnie wciąż to robi. Dlatego chcę zajść w ciążę i zatrzymać go przy sobie. Może wreszcie się uspokoi?

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (16)
ocena
4.5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

m.
(Ocena: 5)
2018-01-25 19:52:08

Dorosła, a głupsza od niejednej gimnazjalistki. Brak słów...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-23 23:31:03

Polecam psychologa - pogadacie sobie, zajrzysz w swoje wnętrze itd. itp. i zrozumiesz może dlaczego jesteś taką tępą pi.dą ^^

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Sara
(Ocena: 5)
2018-01-23 19:49:20

Już dawno nie czytałam niczego głupszego. Facet Cię wielokrotnie zdradził a ty się jeszcze zastanawiasz co zrobić, żeby to małżeństwo ratować? Jak zajdziesz w ciążę to albo zostawi Cię od razu albo dalej będzie zdradzał jak będziesz z brzuchem chodzić. Miej chociaż trochę godności, przecież ona nawet się nie stara żeby to naprawić...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-23 19:38:12

Nie nie przestanie Cię zdradzać. Będziesz w ciąży więc jeszcze łatwiej mu będzie. Kiedyś może zapłodnić też inną. Poza tym skoro teraz takie życie preferuje to w ciąży i z dzieckiem możesz go jeszcze szybciej znudzić i Cię zostawi...patowa sytuacja lepiej idź z nim do seksuologa

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-23 19:08:16

Nie wierzę :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2018-01-23 15:13:58

Ale TY durna jesteś. Teraz biega po dupach. To myślisz, że jak będziesz wyglądała jak orka to on będzie siedział w domu. Zrób coś dla społeczeństwa i nie powielaj swoich genów.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-23 11:14:29

współczuję bardzo wypaczonego poglądu na życie i zranionej psychiki. Kiedys tez taka byłam. No moze nie az tak, ale wiele dałam sobie robić byleby chłopak był. Poszłam na terapię i przepracowałam tam wiele problemów. Dziś żyję normalnie .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-23 10:56:13

Trudno pojąć, że można być tak głupią kobietą bez grama godności. Zawsze powtarzam, że lepiej być samemu niż być z byle kim ze strachu przed samotnością. Nie wiem, co takiego wydarzyło się w Twoim życiu i co Cię ukształtowało, że sądzisz, iż takie rozwiązanie będzie dobre. Powiem Ci jedno. Jeżeli w Twoim życiu miłość nie idzie w parze z rozsądkiem to kieruj się ROZSĄDKIEM! Odejdź od tego człowieka, bo to z miłością nie ma nic wspólnego. Zacznij nowe życie bez obciążenia dzieckiem, zobaczysz, że jeszcze może być pięknie!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-23 09:59:41

Będzie zdradzać nadal....a ty zostaniesz sama w ciąży a potem z dzieckiem. Ciąża pewnie spowoduje, że szybciej się rozstaniecie to zawsze jakiś plus. Bo bycie z kimś kto zdradza jest dla mnie niepojęte.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2018-01-23 09:12:50

No, to jest tak bardzo głupie, że nawet nie da się tego normalnie skomentować.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz