Decyzja dnia

Czy odradzać siostrze związku z ciemnoskórym facetem? L., 25 l.

Moja młodsza siostra chyba nigdy do tej pory nie miała na poważnie chłopaka. Ktoś tam się kręcił, ale nikogo nam nie przedstawiła. Jest trochę nieśmiała, wolała siedzieć w domu, jej sprawa. Wiem, że głupio się z tym czuła, zwłaszcza jak babcia ciągle dopytywała, kiedy wreszcie sobie kogoś znajdzie. Mnie też tak gadali, więc wiem, że to nic przyjemnego. Na chwilę temat ucichł i ona wreszcie przyprowadziła chłopaka do domu. Takiego, że nikt nie wiedział, jak mamy się zachować. Mama prawie zeszła na zawał, tata nie potrafił powiedzieć słowa, a mnie też nie było do śmiechu. To ciemnoskóry facet.

Muszę przyznać, że bardzo nas zaskoczyła. Przez tyle lat nic, a jak już przyjdzie co do czego, to uderza z grubej rury. Sama nie mam nic przeciwko innym rasom, ale wydaje mi się, że to nie jest najlepszy sposób... Ona chyba zrobiła to specjalnie, żeby nas zagiąć. Nie wiem, czy naprawdę coś do niego czuje, czy tylko udaje taką nowoczesną i odważną. Mnie to po prostu nie podoba.

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-10 21:34:52

chyba jesteś trochę przewrażliwiona ;) a jak ma się zachowywać skoro on jest u was w domu gościem? Nie dziwne, ze zależy jej na tym, żeby chłopak poczuł się komfortowo i dopytuje czy czegoś mu nie potrzeba lub czy może go zostawić na chwilę samego. Zresztą nie dziwię się, że woli się upewnić przy rodzince z takim zacofanym podejściem :) Ludzie nauczcie się trochę więcej tolerancji, bo inaczej w tym kraju nigdy nic się nie zmieni na lepsze.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-10 17:33:43

"Trudno utrzymywać z nią dobre reakcje, skoro nie toleruję jej faceta." ooooj panie dziennikarki

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-08 13:30:38

Jeśli ją faktycznie źle traktuje to jak najbardziej powinnaś z nią poważnie porozmawiać. Jeśli tylko tak gadasz, bo on ci się nie podoba ze względu na swój kolor skory i nie pasuje do TWOJEGO świata to się lepiej nie odzywaj po przemawia przez ciebie egoizm

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-08 09:51:33

Odradzać związku, ale jako argumenty podawać to jak on ją traktuje. Kolor skóry tu nie ma nic do rzeczy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-08 01:48:55

Kolor skory w ich przypadku nie jest najwazniejszy - to, jak ona sie zachowuje i jak on ja traktuje to prawdziwy problem...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1