Decyzja dnia

Czy obrzydzają Was zdjęcia z porodówki? Paulina

Moja bliska przyjaciółka tydzień temu urodziła dziecko. Jesteśmy ze sobą bardzo zżyte, więc nawet mnie na porodówkę zapraszała. Dzwoniła kilka minut po porodzie. Nie zdecydowałam się na to, bo nie jestem fanką szpitalnych klimatów. Wolę nie oglądać nikogo w takim stanie, bo raczej nie jest to miły widok.

Tylko, że najgorsze mnie wcale nie ominęło. Wpadłam do niej po kilku dniach, przyniosłam prezent dla malucha, wysłuchałam jej opowieści i było miło. Aż do momentu, kiedy wyciągnęła album ze zdjęciami. Na okładce były odbite małe stópki.

Słodko? W środku były przerażające fotki, które będą mi się śniły do końca życia.

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-02 16:28:18

Sama będę mamą ale nie wpadłabym na taki pomysł, myślę że taka chwila jest na tyle intymna i prywatna że takie widoki o ile będzie obecny przy porodzie partner może oglądać ale w życiu nie pozwoliłabym robić mi zdjęcia w takiej chwili...a już pokazywać komuś. Twoja koleżanka to typowa matka polka której pada na głowę jak tylko zajdzie w ciąże a następnie urodzi i zacznie opowiadać tylko o tym co dzidzia robi jakie kupki itp. zdjęcia na internecie z prędkością światła Z doświadczenia z koleżankami wiem że będzie coraz gorzej..Zawsze chciałam mieć dzieci ale uważam że należy zachować pewien umiar nie tylko w takiej chwili jak narodziny ale ogólnie w dalszym wychowaniu a także zachowaniu matek...ja aktualnie mam zablokowane na fb wszystkie koleżanki które naokrągło wrzucają zdjęcia swoich dzieci i piszą tylko mój słodziak itp. a już o zgrozo jak relacja zaczyna się od początku ciąży i co chwile jest aktualizowane zdjęcie brzucha...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-02 07:08:36

Masakra co to sie teraz dzieje... Współczuję ci że musiałaś to oglądać, ja bym nie dała rady chyba... Mnie aż na samą myśl skręca m.in dlatego nie chcę mieć dzieci

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-01 01:02:07

Typowa madka. Nie potrafi zachować odrobiny intymności. Mogła zrobić poród live na facebooku skoro nie ma wstydu za grosz. A będzie coraz gorzej.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1