Decyzja dnia

Czy muszę zrezygnować z obcasów, bo chłopak jest niski? Monika, 20 l.

Mam 173 cm wzrostu. Nie jakoś strasznie dużo, ale w sam raz. Tak mi się wydawało... Ale stało się, zakochałam się w chłopaku, który jest ode mnie niższy. Może nie bardzo, ale to widać, kiedy stoimy obok siebie. Pod warunkiem, że mam buty na płaskiej podeszwie, bo jak założę coś wyższego, to może mnie pocałować tylko w brodę. Czasami się z nim droczę i musi stawać na palcach. Śmiesznie to wygląda.

Problem w tym, że ja nie znoszę płaskich butów, bo wyglądam wtedy jak słoń. Obcasy wydłużają mi nogi i w ogóle wyglądam dużo bardziej zgrabnie. On mówi, że nie ma kompleksu na punkcie swojego wzrostu, ale ja niepotrzebnie robię mu na złość. Na razie ograniczam się do obcasów, kiedy muszę wyglądać elegancko, ale to mu też nie pasuje.

 

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (8)
ocena
4.4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-29 09:17:12

A mnie jara sytuacja, kiedy jestem o parę cm wyższa od faceta, gdy założę szpilki. Normalnie jestem ok. 5-6 cm niższa.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-28 23:22:34

Nie musisz! Ty masz się czuć dobrze w czym chodzisz.. tak samo jak twoj chopak. Ty mu nie dyktujesz w czym ma chodzic.. mój chłopak też jest mojego wzrostu, na codzień noszę płaskie buty, bo lubię. Ale jak gdzieś wychodzimy to ubieram szpilki i nie ma problemu. Twój chłopak jest dziwny.. miłości nie mierzy się w centymetrach... Ale w uczuciu.. jest bardzo dużo par , gdzie dziewczyna jest duzo wyższa, nawet boso. nie przejmuj się głupimi komentarzami, rób jak ci wygodnie. Jeśli Cię kocha to nie będzie zwracał uwagi na to w czym chodzisz..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-28 17:52:02

ALB O ZREZYGNUJ Z OBCASOW ALBO Z NIEGO... GLUPA DZIEWUCHO JESZCZE CHLOPAKOWI KOMPLEKSY ROBISZ SWOIM DURNYM ZACHOWANIEM. ciekawe czy samaś taka idealna

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-28 15:38:44

Nie cierpie jak chłopak jest nizszy ,wygląda to fatalnie i smiesznie .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-28 14:40:21

Dla milosci będziesz musiala zrezygnować z tych obcasow ,ponieważ ,tochlopak ma być wyższy od dziewczyny .Ja osobiście nie mogłabym zrezygnować ,uwielbiam wszystkie buty na obcasach .Mialam to szczęście ,ze nigdy nie zwracałam uwagi na niższych chlopakow ,wlasnie z tego powodu ,ponieważ czuje się zle jak facet jest nizszy .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-07-28 23:25:13

Jak czytam co napisalas, to nie wierzę własnym oczom.. jakieś głupie zasady, ze facet na być wyższy.. a gdzie to niby jest zapisane?! Dla miłości to powinni iść oboje na kompromis.. a nie ze ona ma wszystko robić dla niego.. z jakiej racji.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-29 20:24:35

Napisane może nie jest ,ale ogolnie jest tak przyjęte ,ze facet ,to facet i taka ma być widoczna roznica .Osobiscie nie znam takiej pary ,gdzie facet jest nizszy i na ulicy tez nie spotkałam ,sama widzisz ,ze nie wszystko musi być opisane ,ponieważ taka jest zasada ogolnie przyjeta przez ludzi .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-28 14:22:17

I dlatego mój chłopak ma 192 cm wzrostu. Przy moich 171 i obcasach wielu facetów jest ode mnie niższych a przy moim w końcu mogę nosić co chcę. Jak bym miała faceta który ma mój wzrost to nie nosiłabym obcasów chyba że szła bym no na rozmowę o prace czy coś podobnego bez niego, albo nosiłabym bardzo niski obcas.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1