Decyzja dnia

Czy muszę ukrywać swoje krągłe ciało pod obszernymi ubraniami? Aneta, 25 l.

Jestem dużą dziewczynką, a nawet trochę większą. Mam marne 160 cm wzrostu i ważę prawie 80 kilogramów. Próbowałam coś z tym zrobić, ale niewiele zdziałałam. Jak stracę 5 kg, to zaraz wraca przynajmniej tyle samo. Nie jest tak, że tyję, bo taka waga utrzymuje się od dłuższego czasu. Zmiany hormonalne raczej nie wchodzą w grę, bo już dojrzałam, a na przekwitanie za wcześnie. Taka będę i tyle. Nawet strasznie z tego powodu nie rozpaczam, bo wiem, że faceci tak naprawdę wolą kształtne kobiety.

Problemem nie jest więc moja sylwetka, ale to, co powinnam na siebie zakładać. Dużo eksperymentowałam z modą. Pionowe paski, luźne topy, ciemne spodnie – różnie to wychodzi. Ale zazwyczaj słyszę, że powinnam zakładać wszystko, co oversize`owe. W moim przypadku to trudne, bo i tak kupuję największe rozmiary. A na dodatek to wygląda po prostu źle. Jestem duża, zakładam na siebie coś jeszcze większego i wreszcie przypominam ogromną kulę bez żadnych kształtów. Czy tak powinno być?

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-10 17:26:33

80kg?! To prawie dwa razy więcej niż ja przy tym samym wzroście. Weź się dziewczyno za odchudzanie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-10 09:56:57

noś co chcesz

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-10 09:10:36

Zakładaj to, w czym czujesz się kobieco. Tylko nie przesadzaj z eksponowaniem walorów bo to wygląda mało estetycznie nawet na szczupłych dziewczynach. Ja osobiście też nie jestem super modelką, chociaż nie można też powiedzieć że jestem otyła. Uwielbiam wąskie dżinsy i bluzki z dekoltem, o sukienkach nie wspominając. Jeśli i ty masz duży biust to wręcz powinnaś nosić dekolty ponieważ wtedy sylwetka wygląda proporcjonalnie. Jeśli zakryjesz dekolt to będziesz wyglądać na dwa razy grubszą. W sprawie legginsów to sama musisz sobie odpowiedzieć czy twoje nogi wyglądają w nich dobrze. Jest to bardzo ryzykowny element garderoby i nie każdemu pasuje.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1