Decyzja dnia

Czy muszę korzystać z prysznica na siłowni? Wolę umyć się w domu... Aneta, 23 l.

Mam pytanie do dziewczyn, które chodzą na siłownię, albo jakieś zajęcia typu fitness. Chciałabym się wreszcie ruszyć i postanowiłam zacząć ćwiczyć z dnia na dzień. Nigdy nic z tych planów wychodzi, więc dlaczego nie zacząć teraz? Tylko jakoś nie mogę się zebrać w sobie, żeby tam iść, zapisać się i zacząć chodzić.

Nie boję się wysiłku fizycznego, chociaż wiem, że będzie ciężko. Mam zerową kondycję, a do tego pocę się strasznie. Wydaje mi się, że jak trafię na jakiegoś dobrego trenera, to mnie zachęci do pracy. Wiem też, że to nie jest tania zabawa, będę musiała kupić karnet, ciuchy itd.

Jedyne czego się boję, to mojego wstydu. Nie w czasie ćwiczeń na sali, ale po zajęciach. Ja sobie nie wyobrażam, żebym się rozebrała do naga i brała prysznic przy innych.

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-19 15:11:05

NIe, absolutnie musisz brać prysznic na siłownie, inaczej nie będziesz normalna i po prostu tak nie można żyć.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-19 09:23:24

Ja też wolalam się kąpać w domu zamiast wozic ze sobą ręcznik, kosmetyki itd. Też jeżdzę samochodem, więc od razu w domu wskakiwałam w dresik, tylko buty zmieniałam.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-05-19 08:44:24

Chodziłam na siłownie gdzie były kabiny:) ale najczęściej prysznic brałam w domu miałam dosłownie 100 m na siłownie. Nikogo to nie obchodzi przestań szukać problemów tylko po prostu zacznij chodzić.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1